dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Studzienka kanalizacyjna

    Cytat Napisał Arek_Iwonka Zobacz post
    Przy okazji wyrównywania działki koparka została wykorzystana do wykopu pod studzienkę rewizyjną do kanalizacji.



  2. Wybraliśmy projekt:)

    Po wielkich poszukiwaniach i wahaniach "jaki ma być nasz dom?" -zaczęliśmy od parterówki, potem miało być pełne piętro, następnie zauroczyły nas domy z poddaszem i wróciliśmy do "piętrowego"(przeważyły względy funkcjonalne). Mieliśmy już zamówić projekt z MG Projekt Modena, ale zbyt dużo wchodziło w grę zmian (potrzebujemy dodatkowego pokoju na parterze) i zdecydowaliśmy się na kupno Szmaragda 3 (również z MG). W tym projekcie też nie obyło się ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: szmaragd mg projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Projekt Gaweł 118m2

    Witajcie!!!
    Przyszedł czas na mnie i mój dziennik na forum, choć muszę przyznać szczerze iż graficznie metoda zakładania i prowadzenia dzienników tu na forum jest do bani.

    Projekt Gaweł z pracowni Dom dla Ciebie.http://www.domdlaciebie.com.pl/proje...gawel,209.html

    Powierzchnia 118m2 z poddaszem użytkowym i garażem.
    Projekt był wybrany głównie ze wzgledu na szerokość działki która niestety do najszerszych ...

    Updated 09-01-2015 at 22:38 by Greg_81

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpeg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	15,1 KB
ID:	221883  
  4. 31.10.2013 zaszałowane, zazbrojone...lejemy B20!

    Dziś zalewaliśmy ławy. 12 kubików betonu B20 (w cenie 200,- brutto/kubik), dowóz gratis . Miałem stres bo po 6.00 termometr w aucie pokazywał -3.0 st.C i nie wiedziałem czy zalewanie w takich warunkach to dobry pomysł. Całe szczęście po 9.00 było na plusie, a w ciągu dnia słonko i całkiem na plusie, więc wszystko ładnie przeschnie. Ławy zalane więc, a od jutra polewanie. Od wtorku C.D.N.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	004.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	104,7 KB
ID:	221847Pręt zbrojeniowy fi12 x 4 (stal w cenie 2.900 brutto/tona) ...
  5. 29.10.2013 ruszamy z kopyta ;)

    Po ponad roku przepychanek z biurokracją urzędniczą ruszamy z żoną z budową naszego Z10stu30 z pracowni Z500.
    Wykonawca zakontraktowany, kierownik bud. również. 29.10 zdejmujemy humus i kopiemy pod ławy.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	001.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	221841
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	002.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	221842
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	003.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	221843