dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Aridela II lustrzane odbicie.

    12-13. 08.
    Przez te dwa dni zdążyliśmy osunąć szalunki i posprzątać dookoła budynku.
    14- tego przywieziona została więźbą dachu.



    Drzewo sosnowe na więźbę zostało ścięte w Grudniu zeszłego roku. Przez piec
    miesięcy było suszone a potem zaimpregnowane.
    Następnego dnia pojawili się dekarze i od razu zaczęli przygotowywać sobie więźbę na następny dzień pracy. ...

    Updated 30-11-2018 at 13:19 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie, wieniec, wierzba Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  2. Aktualizacja

    Witam,
    Mała aktualizacja, już jest prąd wszędzie, tablice uzbrojone, przewody rozciagniete nawet pod brame automatyczną,wideofon itp.Teraz mała aktualizacja planów, w środę tj. 21.08.2013 wchodzi hydraulik, 02.09.2013 wchodzą posadzkarze , 09.09.2013 wchodzi tynkarz. potem nastąpi kolejna aktualizacja hihihi
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12082013702.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	207396Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12082013704.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	207397
  3. Dzień 6.

    Schnięcie

    Po potokach deszczy utrudniających wylanie chudziaka, nastały znowu Dni Pogodne, Dni Wesołe. Czekamy teraz na ławy fundamentowe.

    Oczywiście to w środku, to nie są baseny (poniekąd szkoda), chociaż większość oglądających osób zadaje to (tak, już irytujące) pytanie .

    Zastanawiam się, czy z uwagi na podmokły grunt, należy wokół domu wykonać opaskę oraz, czy wykonać będzie trzeba jakiś, ja wiem, odpływ wody, np. do oczka ...
  4. 5. Dnia

    6 sierpnia 2013 (a był to wtorek) roku nastąpiła odkrywka i ziemię zepchnięto na zgrabną góreczkę. Upały, upały osuszyły wykop i dzięki temu można było wylewać "chudziak".

    10 sierpnia 2013 roku - padało. Z moich ust, w kierunku pogody też padało: wiele słów powszechnie uznanych za bardzo obelżywe. Wszak był to dzień, kiedy Wykonawca wraz z Chłopakami miał wejść i lać ów chudziak. Jak ja przeklinałem, tyle dni upału, tyle spiekoty, a kiedy mają
    ...
  5. beton podkładowy

    W piątek był pracowity dzień. Po pracy mąż i mój tato przygotowali teren pod zalanie "chudziaka" - wybrali 10 cm piachu i ubili skoczkiem. O 18 przyjechała gruszka i pompa.





    ...