dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dom parterowy - proj. indywidualny [stodoła] 172 m2 pow zabudowy [113 m2 użytkowej]

    Witam forumowiczów

    Jak to się zaczęło:

    W tym roku zaplanowałem z żoną rozpoczęcie budowy wymarzonego domu dla naszej cztero osobowej rodziny. Decyzja dojrzewała kilka lat, więc bardzo długo, ale też była naturalną koleją rzeczy, bo obydwoje wychowaliśmy się w domach. Działkę budowlaną kupiliśmy 8 lat temu, ale po przemyśleniu okazało się, że nie spełnia naszych oczekiwań z kilku względów. Jest teraz wystawiona na sprzedaż z nadzieją ...

    Updated 23-04-2018 at 16:52 by dras

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom działka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0211 - Kopia.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	411240  
  2. Dzień 158. Bliskie spotkania z PGE. Część trzecia

    Dzisiejsze spotkanie to miła odmiana w kontaktach z PGE (i okolicami). Oprócz Dyrektora uczestniczył w nim Kierownik od przyłączy oraz przedstawiciel Wykonawcy (przyszłego) przyłącza. Tym razem praca domowa została odrobiona poprawnie. Dyrektor przyznał, że moje przyłącze można było zrealizować wcześniej, to wszystko nie musiało tyle trwać i za to wszystko przeprasza. "Przepraszam" usłyszałem też od Wykonawcy.
    Przy okazji potwierdzono raz jeszcze termin wykonania ...
  3. Balustrady

  4. Dzień 156. Pracowita sobota

    Kominek praktycznie wczoraj został skończony:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1211.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	411110

    Naczelny Glazurnik kontynuował dziś prace przy łazience ogólnej. Ruszyły przygotowania do ułożenia płytek podłogowych, czyli najpierw rozłożenie maty grzewczej i namierzenie rurek pod czujnik temperatury i zasilanie. Były przygotowane, ale najpierw ekipa położyła za dużo płyty OSB a potem druga ekipa zrobiła wylewkę bez wyciągnięcia rurek. Na szczęście to nie problem. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kominek, malowanie, mata grzewcza, warmup, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Reklamacja kostki brukowej - firma kost-bet

    Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kostka brukowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum