dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. bramy i drzwi

    bramy i drzi zamontowane
    panowie skończyli po 20:/ bo przyjechali koło 11 i złe wkładki do drzwi spakowali i po 18 jeździli z niskim po marketach budowlanych szukając odpowiednich Gerdy, niestety dla nich była tylko jedna więc dostaliśmy bardziej wypasioną wkładkę.
    Kolor odbiega trochę od okien no ale, coś kosztem czegoś
    teraz poszukujemy kogoś do wylewek
    ...
  2. AKT,a właściwie trzy akty notarialne. STANCJA

    No i podpisałam dziś akt notarialny! Właściwie to trzy, bo jeden na zamianę mieszkań, oddałam poddasze za to moje właściwe mieszkanie!!! Potem kolejny akt ze sprzedażą połowy tegoż właśnie nabytego mieszkania dla mojej partnerki.
    Ostatni akt, to akt darowizny dla mojej siostry mieszkania, w którym mieszkam obecnie. Od dziś moje dotychczasowe mieszkanie jest moją stancją... Czyli wynajmuje mieszkanie od siostry.
    Na czas remontu tylko.

    Jutro do pracy, a ...
  3. wentylacja - wciąż w trakcie

    Witajcie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego!

    Na początek sielski, zimowy widoczek:

    Podczas naszego przedświątecznego urlopu teść zrobił studnię chłonną. Podłączyliśmy do niej oczyszczalnię (jeszcze nie uruchomiona) i przelew ze zbiornika na deszczówkę:

    Wentylacja miała być dawno zrobiona - ...
  4. a teraz koszty :P STAN ZERO TYMEK wersja D PS

    kwestia finansowa wygląda nastepująco STAN ZERO

    1.DZIAŁKA
    Do budowy potrzebna dzialeczka 1850m2 naszczęście juz była w rodzinie wiec duza czesc kosztów odpada

    2.PROJEKT
    Tymek D PS w horyzoncie w promocji 1900 zł z tablica i dziennik plus aranżacja i projekt zagospodarowania 1800 zł 2 700 zł
    3.MATERIAŁY
    Cegła Porotherm P+W 25 2500 szt w promocyjnej cenie 10 000 zł
    Prety zbrojeniowe 2.5 t 6 600 zł
    Beton B 25 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: tymek d fundamenty stan zero Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. A tak bedzie wyglądał :P Tymek wersja D podwójny garaz i podwyzszona ścianka kolan.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tymek ver. Adam J..jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	15,3 KB
ID:	158974

    wymarzyłem sobie taki Tymek D podwójny garaz
    dachówka na dachu czarna szkliwiona, rynny stalowe w kolorze aluminium fajnie to wygląda okna aluminowo drewniane w kolorze rynien, drzwi tez
    daszek jest nieco przerobiony, zwiększony kąt przez co lepiej pasuje do całości, budynek jest stosunkowo szeroki wiec daszek w wersji podstawowej kiepsko wygladał.



    p.s. jak macie jakies pomysły co do ...