dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. pianka montazowa jest droga!

    nad drzwiami nadal myślimy bo jest jeszcze troche czasu, kolej przyszła na uszczelnianie okien.

    Czy ktoś w UK słyszał o używaniu pianki montażowej do montażu okien? Jak tak to chyba nie firma która budowała nasz dom!

    Wełna mineralna która była powkładana koło okna jakieś dobre 20-30 lat temu zdażyłą się.... no właśnie nie wiem nawet co. Wygląda to tak jakby ktoś wpuścił mysz do środka i ona całą tą wełnę poprzegryzała, zamieniła w ...

    Updated 28-12-2012 at 16:03 by MissOlii

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Pierwsza noc w 2 pizamach!

    po pierwszej nocy w domu stanowczo stwierdziliśmy że należy natychmiast zrobić coś z usczelnieniem tego domu! Nie da się normalnie spać w temp 14stopni ogrzewania na noc załączonego zostawić nie możemy bo mamy zepsuty termostat więc hulało by całą noc ile dusza pragnie. O ile w Polsce załaduje się piec i lekko się w nim tli przez następne 8 h tak tutaj niestety gazowe ogrzewanie należy urzywać umiarkowanie. No chyba ze ktoś połowę swojej wypłaty chce puścić ...
  3. Wylewka

    Teraz wylewka, beton mieszałem sam za pomocą betoniarki. Na zrobienie wylewki poszło około 12T piasku i 90 worków cementu dodawałem tez włukna szklane.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC0000733.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	156774Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC0001033.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	156775
  4. Kanał

    Po wykopaniu dziury zabrałem się za zrobienie kanału. Najpierw zrobiłem wylewkę w kanale. I potem stawianie ścianek. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC0000133.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	156772Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0445.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	156773
  5. Zdjęcia