dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ŁAZIENKOWE WARIACJE CIĄG DALSZY - cd.

    No i sprawa trudniejsza, choć mam nadzieję, że nie beznadziejna - nasza krasnoludkowa łazienka czyli to maleństwo przy sypialni - ułożenie sprzętów jest zatwierdzone - Pani Agnieszce udało się tam nawet upchnąć prysznic - problemem są kolory - w związku z naszymi kombinacjami, p. Agnieszka utworzyła już 5 projektów kolorystycznych i dalej nie udało się trafić w to, co by nas zachwyciło i skróciło męczarnie pani projektant...
    Poniżej po 2 zdjęcia z każdej wersji:

    biało - popielato ...
  2. łazienkowe wariacje ciąg dalszy

    Pamiętacie pierwszy projekt naszej dolnej łazienki (do dnia dzisiejszego leczę się z depresji w jaką wpędziła mnie Wasza krytyka )
    Czas nagli, trzeba było ugryźć temat, więc posiedzieliśmy z M. poprzeglądaliśmy przeróżne dostępne mniej lub bardziej inspiracje i zainspirowaliśmy się w taki oto sposób, że z naszych (tak, tak, wiem M. - głównie moich )pierwotnych założeń - szaro, betonowo i minimalistycznie - nie zostało nic - dosłownie nawet grama betonu nie będzie w naszych ...
  3. 12 okien dachowych

    Okien jest 12:
    - standardowe 78x140 - 7szt
    - balkonowe 94x250 - 2szt (ale jedno jest balkonowe a jedno standardowo otwierane, wyglądają identycznie i są zespolone w koszt jest nieco mniejszy)
    - łazienkowe - 66x118 - 1szt
    - nad klatką schodową 55x78 - 2szt

    Wszystkie okna z Veluxa, załączam szkic

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wiezba-okna.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	148566
  4. Rośnie...

  5. parapety na normalnej wysokości

    Wreszcie weszłam do domu i parapety były na normalnej wysokości WOW. Sporadycznie jestem na budowie - dziś byłam pierwszy raz po wylewkach i jestem bardzo zadowolona - dom zaczyna wyglądać "jak dom." Z uwagi na 30 cm izolacji plus wylewka jak się wchodziło do salonu to było jak w piwnicy. Jedno małe okienko prawie pod brodą