dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. podłogi cd.

    W weekend przyjechał szwagier kłaść dalej z A. podłogi. Przywiózł całą plejadę narzędzi, które znacznie usprawniły pracę. Chłopaki niesamowicie przykładały się do pracy, żeby wszystkie łączenia wychodziły w jednej linii, co drugi rząd. Wbrew pozorom sypialnia z garderobą trochę czasu zajęła i kładłi podłogę cały dzień.
    Efekt jest dla nas powalający Niestety przy takiej jednolitej płaszczyźnie nie łapałam porządnie ostrości.

    ...
  2. czas pomyśleć o ciepełku na zimę-podłogówka

    Czas szykować się do zimy czyli trzeba pomyśleć o źródle ciepła. W całym domu będzie podłogówka.



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1080402.jpg
Wyświetleń:	1198
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	124313

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1080405.jpg
Wyświetleń:	1201
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	124314

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1080407.jpg
Wyświetleń:	1208
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	124315
  3. Wpis pierwszy i ostatni

    - 08-07-2012 - 20:37 ("Powrót z wielkiej płyty", czyli indywidualne, parterowe 106m2)
    To pierwszy i ostatni wpis w tym miejscu - z uwagi na większą przejrzystość mój dziennik można będzie znaleźć tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?205228-quot-Powrót-z-wielkiej-płyty-quot-czyli-indywidualne-parterowe-106m2
  4. szczeliny

    Czy szczeliny między cegłami można czymś wypełnić? Jakby niezbyt dokładnie te moje cegły postawili murarze. Miejscami są prześwity. Wypełnić czy nie? Ma to sens czy nie?
  5. Re: Joanna

    główne zasady ciepłych domów

    Cytat Napisał joannaj75 Zobacz post
    Cytat Napisał mpoplaw
    chyba że od samego początku zamierzasz stawiać dom ciepły energooszczędny wtedy wraz z innymi czynnikami przyklejenie 20 cm styropianu okaże się korzystne, dom ciepły to kilkanaście zasad spełnionych jednocześnie, między innymi 20 cm styropianu, poczytaj wcześniejsze strony, masz tam te wszystkie zasady wymienione
    No zasady jakie biorę pod uwagę to :
    -dobrze ocieplone fundamenty i zabezpieczone przed mostkami
    -dobra
    ...