dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ocieplanie pokoju...

    Skończyła się pokomunijna laba i czas wrócić do swoich obowiązków Jak zapewne czytający mój dziennik pamiętają, mamy nieocieplony pokój nad garażem, choć wełna została zakupiona jeszcze zimą. Jednak z powodu natłoku innych prac z tym się wstrzymaliśmy. Poza tym , jak dostaliśmy wycenę robocizny - stwierdziliśmy, że trudno, zrobimy to sami. Jak wyjdzie, tak wyjdzie i koniec. No więc się zabraliśmy za tę miłą robótkę i tak męczymy Cała prawda tego, jak równo ...
  2. płytkowanie piwnicy cd. gotowe do fugowania (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    ciąg dalszy płytkowania piwnicy
    i
    i
    i
    i

    pozostaje zafugować i gotowe
  3. warunki zabudowy

    Nowy wpis naszego dawno zapomnianego tematu działki i domku. Mianowicie po paru latach od kupna przypomnieliśmy sobie o naszym kawałku ziemi. Jako wspólnota sercowa (mąż i ja) mieliśmy wczoraj dzień wolny, postanowiliśmy go mądrze zagospodarować. Ramo pełni genialnych pomysłów pojechaliśmy do gminy (tak sobie) zapytać się co tam dalej załatwiać z działeczką Pani urzędniczka powiedziała że teraz to możemy wystąpić o warunki zabudowy (oczywiście mając wcześniej zgodę ...
  4. Wnioski o przyłącza i warunki zabudowy...

    Maszyna ruszyła...

    Nasza działka o pow. 1839m2 od bardzo dawna czekała na swój czas no i chyba się doczekała.

    Aktem notarialnym z dnia 11 maj 2011 została przekazana mojemu mężowi w formie darowizny, której to darczyńcami byli jego rodzice ( za mnie trzeba byłoby dużo więcej płacić tak więc uzgodniliśmy, że mnie nie będzie jako obdarowanej w tymże akcie ).
    - Faktura na kwotę 2398,50 złotych ( w tym: akt notarialny, wypis z aktu notarialnego i odpis
    ...

    Updated 02-12-2012 at 21:14 by Ladybird76

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. shine on you crazy diamond...

    ... i stała się światłość
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00821.jpg
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	115,7 KB
ID:	119271   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00820.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	110,8 KB
ID:	119272   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00818.jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	112,2 KB
ID:	119273   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00813.jpg
Wyświetleń:	227
Rozmiar:	109,8 KB
ID:	119274