dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    12-08-2005

    Zacznę od cytatu, ktoś mi powiedział, że budowa domu to wszystko x 2 i to święta prawda :( wszystko jest strasznie drogie, albo ja mam takiego pecha.
    - za moją innowację pt; ścianka kolankowa musiałam zakupić dodatkowo
    materiał silkę - 2 500 zł
    - za robociznę w/w ścianki pan od budoway chciał 4 000 zł!! :o :o mało mnie z nóg nie zwalił, cały dom za 14 tyś a sama ścianka 4 koła. Utargowałam na 3 500 zł
    - Zostało mi 8 palet silikatów ...
  2. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    W mijającym tygodniu pojawił się pierwszy poważny problem: Zakład Gazowniczy w odpowiedzi na moje zainteresowanie wykonaniem przyłącza gazowego odpowiedział, że czas wykonania to 6 miesięcy :o :-? :( :cry: :evil: . Chodzi tylko o odcinek ok. 10 metrów od sieci do działki w poprzek drogi. Oczywiście jak chcę szybciej to muszę wystąpić z prośbą o zgodę na wykonanie przyłącza we własnym zakresie, jak dobrze umotywuję to się zgodzą :o .

    Najwyższy czas poważnie ...
  3. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    11.08.2005 pojawiły się nadproża. Od kilku dni jest deszczowa pogoda, nie wiem co lepsze, deszcze czy sucho i gorąco. Ściany na pewno będą miały co odparowywać.

    Nadproża
  4. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    09.08.2005 mija miesiąc od momentu, gdy Wykonawca wszedł na plac budowy. Ściany osiągneły poziom górnej krawędzi otworów okiennych.

    Stan prac w dniu 09.08.2005
  5. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza