dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    No i nasze pomieszczenie gospodarcze, które w tej chwili jest także kuchnią - na pralce bowiem stoją dwie kuchenki elektryczne a wanienka narazie służy jako zlew. No i tak będzie jakiś czas - dopóki nie wymyślimy jakiegoś specyfiku na rozmnażanie kasiorki :D
    Po lewej stronie jest właśnie wnęka w której znajduje się piec, zasobnik i pralka. Wszystko pozostałe widać. Acha ściany pomalowane są farbą szorowalną z Bondexu, już naprawdę nie pamiętam czy ona z żywicami ...
  2. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    W sobotę udało nam się prawie w całości wylać schody. Ale pracy było fiu fiu. Po pierwsze nie mieliśmy betoniary i wszystko mieszaliśmy w takiej wanience budowlanej. Cieżko było, bo wanienka nie pomieści tyle co betoniara no i praca nie jest tak zautomatyzowana - tylko trzeba mieszać o własnych siłach, ale jakoś się udało. Jeszcze nam został taras :( - jak na razie szukam chętnych na pożyczkę betoniarki na 1 dzień - ale trudno znaleźć. Jak nie znajdziemy to zostaje ta przeklęta ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Zrobiłam zdjęcie dylatacji wykonanej z korka. W rzeczywistości nie odróżnia się ona aż tak od paneli - różnica w kolorze to dosłownie może jeden ton. Nie wiem dlaczego tu na zdjęciu wyszło tak jasno, pewnie inaczej odbija światło lamy. W każdym razie wygląda fajnie (nie chcieliśmy mieć po prostu listwy metalowej. Mój cudny mąż zrobił to następująco: listwe korkową (jedyne 10 zł) przykleił do podłoża klejem montażonym i po ok tygodniu wyrównał papierem ściernym (oczywiście ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    W dniu dzisiejszym także stało się to, co od dawna prorokował inżynier Mamoń. W pewnym momencie do okna tarasowego zapukał Radek trzymając podkaszarkę jej częścią koszącą do góry, i ozwał się w te słowy:
    - Znicz się zapalił...
    Taaa... szary śmierdzący dym dobywał się z naszego cudu techniki za jedyne 47 zł.. No i skończyło się rumakowanie.. :(
    Natka widząc co się stało spytała:
    - Mamusiu, a dlaczego zdymała się ta maszyna? :o :o :roll: ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Już chciałam zareklamować firmę wytwarzającą siatkę ogrodzeniową z Kątów Wrocławskich - że taka dobra siatka, tania (5,80 z mb siatki powlekanej, h 150 cm, oczko 4 cm) i ... nie zareklamuję. Sąsiad zamówił oną w lutym jeszcze przez internet, pojechał był tydzień temu, zaraz po przyjeździe a tu jest siatka ale o oczkach 6 cm zamiast 4. Pani kierowniczka miła dała rabaciku jeszcze 60 zł i obiecała wysłać siatkę za 3 dni transportem na własny koszt. Siatka miała być ...