dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    12-13 maja 2005
    Panowie dalej murują. Jeden z panów wziął wolne z powodów rodzinnych, a majster (szef firmy) dopilnowuje jeszcze drugiej budowy. Jutro mają wreszcie skończyć. W poniedziałek będą stawiać komin do kominka.
    A my dostaliśmy wycenę materiałów już zakupionych, tzn. zbrojonych belek L-19 na nadproża, pustaków stropowych i belek stropowych. Co do pustaków stropowych, będziemy mieć pustaki z keramzytu. W porównaniu do zwykłych betonowych są cieplejsze. ...
  2. dziennik Żaby

    Może teraz się uda

    Hurra!!! Udało się wkleić moje zdjęcie na rowerze. Dzięki Wam robię postępy.

    Nie jestem przesądna, ale piątek 13 często jest pechowym dniem. Dzisiaj oprócz historii z błędnem geodety, od rana jeżdziłam po hurtowniach, bo zabrakło ok. 450 bloczków fundamentowych. Dotychczasowy dostawca z miejscowej betoniarni (ten sam, o którym pisałam wcześniej), zapomniał dorobić więcej. Bloczki były w innej hurtowni, ale w jakiej cenie! ...
  3. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    13-05-2005

    Dzisiaj to był dzień ufff :D wzięłam w pracy urlop bo mieli przywieźć resztę silki i rano o 8 dotałam telefon, że pan nie przyjedzie bo boi się zakopać w drodze, powiedziałam, ze nie ma mowy o zakopaniu, a on dalej swoje, że deszcz padał i on się zakopie, panikarz jeden. Powiedziałam, że jadę na działkę sprawdzę drogę i zadzwonię, przystał na to.
    Ok 9 byłam na działce pogoda śliczna :D u kumpeli zalewają "zero" jak to pięknie, ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Dzisiaj było mega-wiercenie na działce. Mój ukochany wiercił otwory pod kontakty i włączniki do prądu.....robota szła jka nic ...aż tu nagle sruu.... i frez się złamał.... i takie są właśnie "zalety" silikatu, twardy jak kamień :( Na szczęscie szybko zespawaliśmy uszczerbek :).

    Jutro zamawiamy drzwi wejściowe i wewnętrzne - mam już upatrzone z Dziadka i w kolorze białym wewnętrzne.

    A jutro dokończamy ogrodzenie :)(
  5. Nurniego dziennik

    13.05.2005

    Mieli dzisiaj przyjechać posprzątać mi plac bo generujący większość odpadów etap domu już zakończony. Nie przyjechali bo im się auto popsuło :evil: Taaaa. Opieprzyłem telefonicznie szefa i kierownika i poinofrmowałem, że jak nie zrobią tego w przyszłym tygodniu (początek) to robię to na własny koszt i odejmuję od należności za tynki. Zobaczymy czy zadziała :-?

    W tygodniu pan Witek zakończył rozprowadzenie DGP i montaż dystrybutora. ...