dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Olkalybowa - w drodze do domu.

  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Wczoarj kupilismy napędy do bram garazowych i może jutro przed wyjazdem do Whisperów uda nam sie zamontować chociaz jeden ( mój oczywiście) :D Teraz musimy zacząć się rozglądać za bramą wjazdową tylko jeszcze nie wiemy czy ma byc przesuwna czy rozwierna
    Wciąz myślimy jaki kominek, juz mam kompletny mętlik w głowie.
    We wtorek zaczynamy kończyć elektryke tak powiedział i obiecał mi elektryk
    I najważniejsze dzis dostanę wizualizacje od architekta - juz ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Jeszcze ino jeden obrazek wstawię - po miesięcznych poszukiwaniach wreszcie udało nam się (chyba :wink: ) znaleźć płytki do naszego saloonu kapielowego o pow. 2,1m2 ( :wink: ). Narazie sprowadzamy przez cermag kilka płytek żeby je sobie obejrzeć, bo zielonej jamajki z opoczna nikt jeszcze w JG nie kupował :D

  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    W tym tygodniu na budowie nie wydarzylo sie NIC. Pogoda byla tak pieska (cos sie klawiatura chrzani w tej kafejce :-? ), ze nie chcialo mi sie brac za malowanie pokoju Natki i WD* (mialam taki ambitny zamiar, ale dziela chyba dokona moj maz cudowny). W niedziele bedzie Radek, to zabierze sie za malowanie pom gosp farba lateksowa i folia w plynie, zeby panowie mogli zaczac ukladac plytki, gdy tylko znajda chwilke (maja znalezc kolo 20.05). I to tyle nowosci-nienowosci.
    pozdrowienia
    ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    79. Nowe foto story

    1. Za oknami maj...


    2. Miesiąc ciepły tylko z nazwy. Ekipa dogrzewa się na okrągło...


    3. WC czeka na tynki (to juz ostatki)


    4. Salon dosycha...
    ...