dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Marzec 2005

    Dzwoni kierownik budowy ma dla mnie to zestawienie prac i kosztów, przy okazji nadmieniła, że takiego jeszcze nie robiła, że jest bez sensu sformułowane itp. i dziwny jest i jej podpis nie jest tu potrzebny, tylko mój i za to nie weźmie nic :lol: super 100 w kieszeni.
    Jedziemy znowu do banku zostawiamy zestawienie, pan mówi, że zadzwoni jak będzie decyzja.
    Zima nie odpuszcza, zimno snieg leży na polach po pas. W między czasie dzwonię do ...
  2. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Koniec Lutego 2005

    Mamy już wszystki papiery powypełniane, jedziemy do banku złożyć, tym razem trafiamy do Pana, pan w żółwim tempie przegląda najpierw nas potem papiery, jak się coś podpytujemy robi dziwne miny jakbym pieprdoły gadała (może gadałam), zabrał dokumnety i dodał jeszcze inne najgorszy harmonogram prac i kosztów (jak ja to lubię :evil: ) poinformował mnie, że z tym zazwyczaj to jeździ się do kierowników budowy. Pojechałam i powiedziałam pani ...
  3. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Luty 2005

    Wciąż nie mamy koncepcji na to jak uzbroić działke, paradoks wokoło gaz, woda, kanaliza a my nie możemy uzbroić działki, bo za drogo albo dla nas albo dla firmy, więc stoję z budową, brak wody prądu uniemożliwia jakiekolwiek działania, zaczynam rozglądać się za kredytem popytałam kilku znajomych, którzy brali kedyty, wychodzi BPH i PKO BP, ponieważ BPH jest bliżej domu więc postawiono na BPH. No i się zaczęło bardzo miła Pani poinformowała mnie, ...
  4. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Wyczytałam u Ani Wiśniewskiej, że mają wierzbę pokręconą, która nazywa się mandżurska... to może ta moja też jest mandżurska?
    Wyczytałam też w mądrej gazetce na temat trawników, że trawnik wcale nie wymaga żyznej gleby, wręcz zaleca się 70% udział piasku... i tego będę się trzymać, bardzo mi się ta wersja podoba, bo u nas jest właśnie coś takiego :lol: a jakoś niespecjalnie mi się chce kombinować z dowożeniem ziemi :oops:

    Ponadto moja wizja ...
  5. ...