dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy - "Manuela"

    27.01.2005 W naszej Manueli trwają prace instalacyjne. Hydraulicy podobnie jak przy pierwszej jednodniowej wizycie, załatwili sprawę błyskawicznie. Wszystko co konieczne do wykonania przed tynkami zrobili w trzy dni robocze. Niestety równie szybko będę musiał uregulować fakturę cząstkową za dotychczas wykonaną pracę - jutro mam spotkanie z szefem firmy, która kompleksowo wykonuje mi instalację wod-kan-gaz.

    Instalacja elektryczna „robi się” trochę wolniej ...
  2. Dziennik ajupa

    27 styczeń
    Właśnie Paweł odebrał mapki (4+2gratis - jak miło z ich strony :D ). Tak jakoś ostatnio wychodzi, że ja jestem od spraw organizacyjnych i ustalam co i jak trzeba załatwić, a Paweł to wszystko wykonuje.
    Dzwoniłam do pracowni Atrium - 2 tygodnie temu przesłałam im listę zmian do akceptacji i cierpliwie czekałam, ale moja cierpliwość właśnie się skończyła i stąd ten telefon. :x Pan zajmujący się tą sprawą powiedział, że już dawno podpisał, a ...
  3. Dziennik Zielonej

    27 styczeń 2005
    Idą ferie ... :lol:

    Już dawno się tak nie cieszyłam na wyjazd w góry. Jedziemy na tydzień z dzieciakami do Zakopanego. Będziemy jeździć na nartach, sankach i "beleczym", lepić bałwany, budować iglo i cieszyć się śniegiem.
    Jaki piękny jest później powrót do własnego domu. :lol:

    Zima ma swoje uroki ... tylko trzeba uciec w góry. :lol:
    Na razie nas zasypało i codziennie odśnieżamy. :lol: ...
  4. Dziennik ajupa

    25 styczeń
    Pojechaliśmy do Gminy i dowiedzieliśmy się, że kanalizacji w tym roku nie będzie, bo zabrakło kasy :evil: , no chyba, że cud się stanie - pilnie poszukuję cudotwórcy!
    Spotkaliśmy się na działce z wybraną przez nas ekipą w celu podpisania umowy. Szef ekipy - pan Jan, obejrzał działkę i stwierdził, że warunki do pracy są bardzo dobre - działka jest ogrodzona, mamy wodę, prąd, a nawet niewielki budynek mieszkalny, który udostępnimy ekipie. Po tak ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    52. Jaka brama garażowa?

    To pytanie gnębi nas od dawna. Typy były różne. Hormana i Wiśniowskiego do obecnie KRISPOL'u. Ostatni typ tu nasz obecny czarny koń - cena niższa od Wiśnioskiego o około 1500 zł (o rabatach jeszcze nawet nie rozmawialiśmy), ma dobre notowania na forum. MOże z takich oszczędności uzbiera się nam na nową kuchnię? A co Wy o tym wyborze sądzicie?