dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. No to buduję - kolejny inwestor

    Oj tyle czasu upłynęło - a my sobie pomieszkujemy, nic nie piszemy w dzienniku i raczej dobrze nam jest :D (na wszelki wypadek odpukałem) ;)

    I Wam wszystkim, którzy czasami, pewnie przez pomyłkę albo jakimś przypadekiem szczęsliwym wiedzeni, zabłądziliście na tą stronę - Życzę Szczęścia oraz Ciepła Uśmiechu na Codzień i od Święta też.

    :D
  2. Dziennik budowy KZE

    No, ale może opowiem po kolei:
    Do mniej więcej połowy 2004r. byłem nastawiony na to, że kupię sobie mieszkanie w W-wie i przeniosę się z 2 pokoi do (miałem nadzieję) 4 pokoi. Liczyłem na ok. 70-80m kw. Ale jak to w życiu bywa odmieniło mi się ( i żonie). Tak bardzo spodobał nam się domek (kanadyjczyk), który postawił mój ojciec na działeczce pod Grodziskiem Maz, że zapragnąłem wybudować dom. W dodatku policzyłem, że 1m kwadratowy w domku wyjdzie mi taniej niż ...
  3. Dziennik budowy KZE

    Witam wszystkich na stronach mojego dziennika budowy.
    Właśnie wczoraj 22.12.2004 podpisałem umowę przedwstępną kupna mojej działki. Jest to pierwsza działka jaką w życiu kupiłem. Dlatego dziś jestem dumny i blady z tego powodu, że jestem już prawie (prawie, bo dziś zapłaciłem dopiero zaliczkę, a podpisanie aktu będzie w 2005r) właścicielem nieruchomości. Strasznie to dumnie brzmi 8) ...

    Zakupiona działeczka nie jest duża.. Ma 622m. No, ale jest w mieście. ...
  4. Dziennik Ew-ka

    WESEOŁYCH ŚWIĄT




    WSZYSTKIM , KTORZY CZYTAJĄ MÓJ DZIENNIK ŻYCZĘ

    POGODY DUCHA
    DUCHOWEJ BEZTROSKI
    BEZTROSKIEGO NASTROJU
    NASTROJOWYCH ŚWIĄT
    ŚWIATECZNEGO NOWEGO 2005 ROKU


    ...
  5. Nurniego dziennik

    22.12.2004

    Wszystkim Forumowiczom czytającym ten dziennik jak również całej rzeszy budujących

    SERDECZNE ZYCZENIA
    SPOKOJNYCH, WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT
    ORAZ ODPOCZYNKU PSYCHICZNEGO I FIZYCZNEGO OD BUDOWY


    życzy
    Nurni z Małżowiną i Rekinem