dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Niby podciągnęłam się nieźle z logistyki i kontaktów interpersonalnych ale teraz chyba osiągnęłam wyższy stopień wtajemniczenia, mąż zagoniony do bólu w pracy więc upadłość zdrowotna swoja drogą a obowiązki swoją.
    Od rana panowie Drzwi tym trazem jako od parapetów ,jakie ładne wykończenie okien jest teraz ! trzeba ich wpuścić na teren – szczęśliwie podjechali po mnie i pozostało powlec się jedynie z powrotem do domu. Te 2500 metrów dziś długie się ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Opowieść o bramie garażowej

    Pisałam ,że moja brama nie ma jeszcze napędu ?? Chyba nie ... to Wam opowiem ... jak zamontowali nam bramę - to powiedzieli ,żeby jej nie ruszac przez 1 dzień - coby sie dobrze osadziła :roll: ok .... minął dzień i Henio zadowolony próbuje bramę zamknąć i ....... nie można :evil: Brama jeszce bez napędu więc tylko ręcznie z użyciem siły ale nie idzie tej chorernej bramy zamknąć, zjeżdża na sam dół ale nie wchodzi bolec do dziury ...
  3. Dziennik Ew-ka

    Jutro wylewki

    Od jutra wchodzi ekipa wylewająca posadzki . Bardzo sie Henio ucieszył , bo pierwej zapisali nas dopiero po Nowym Roku - a tu taka niespodzianka ( ktoś przesunął termin) . Dziasiaj Małż z pomagierem skończyli ocieplenie poddasza ( biedny Henio okropnie źle wygląda jego twarz od tej wełny ) i jutro zacznie się wielkie sprzątanie i wynoszenie pozostałości z góry ....Nareszcie zrobi sie czysto i schludnie w domku , bo od miesięcy było albo kucie przez ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    48. Za kilka dni święta... :D

    Za kilka dni święta. Budowa stoi, leży, odpoczywa, osiada czy co kto jeszcze wymyśli. Co jakiś czas wizyta, zwiedzanie... a potem pustka, cisza i karmienie kota.

    Mam do podpisania umowę na przyszły rok, tylko jakoś się nie mogę za nią zabrać. Dzwoniłęm do tynkarzo-posadzkarza, że termin ciągle aktualny, ale z lenistwa nie mogę się zabrać za papiery. Wstępnie uzgodniliśmy, że jak się uda to postara się wejść wcześniej ...
  5. Dziennik avocado

    8 grudnia 2004

    Następne dwa upłynęły pod hasłem budujemy ściany wewnętrzne nośne, ja oczywiście wśród budujących byłam z aparatem.
    Dużo nie wkleję, bo już nie mam pomysłów jak nazywać kolejnych właścicieli kolejnych albumów na Onecie, a obecny login syna mojego starszego się dość zaskakująco brzmi: dwumetrowy. Co nie wiem z czym ma mieć związek albowiem syn mój nadal jest niższy ode mnie, a ja ledwo półtora metra przekraczam. Mam jednak nadzieję, że ...