dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Dzień dobry :lol:
    Moje okna są już świąteczne :lol:
    Co prawda nie wszystkie, jedynie trzy spośród nich, ale nastrój się zrobił.
    W gabinecie i kuchni zielone "futrzaste" łańcuchy zwisają na rolecie, na nich plastry pomarańczy, cytryn i błyskająco na złoto gwiazdy.
    A w sypialni mnóstwo białych światełek.
    To dla dzieci sąsiadów z naprzeciwka, żeby miały czym się cieszyć, jak wyjrzą za okno :lol:

    W sypialni ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Tutaj widać deskowanie schodów, sposób zakotwienia w murze. Zbrojenie wystające pionowo w górę zatopione jest w betonie, w owej "dziurze".

  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    A dzisiaj "Powrót do przeszłości" specjalnie na życzenie inż. Mamonia - historia schodów.
    Inżynierze drogi, znalazłam niestety ino 3 zdjęcia.
    Na poniższym widzisz ową skrzynkę ztopioną w betonie. W środku, jak pisałam, nie było betonu. Potem panowie wykonali ławę, włożyli tam zbrojeniei zalali betonem.

  5. Nurniego dziennik

    07.12.2004
    Mam już doprowadzone przyłącze gazowe do płotu, od płotu do domu i po domu. :D :D :D :D :o :o :o :o
    Od rury do szafki było ok 2m i po drodze resztki z Wilczego Szańca :wink: , tak że ledwie koparka dała radę. Potem od płotu do ściany 6 metrów i w domu 3 punkty i coś ok. 15 m rury plus trzy zawory.
    Nie wiedziałem że gość jast taki skuteczny. No ale z szafką, fundamentem i całością razem wyszło 2.200. No cóż moim zdaniem trochę dużo. ...