dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. opowieści magmi

    Brukowanie zostało przełożone na grudzień (o ile okoliczności pogodowe pozwolą), ze względu na spodziewane w niedługim czasie prace ziemne przy kanalizacji. Co prawda planowany bruk i trasa kanalizy nie pokrywają się terytorialnie, ale jednak co za dużo (naraz), to niezdrowo.

    Układanie paneli na klej, rozpoczęte wczoraj, dzisiaj ma się zakończyć (sukcesem, mam nadzieję). Nawet nieźle to wygląda - lepiej, niż się spodziewałam, chociaż, szczerze mówiąc, dla ...
  2. Dom w Puszczy - Dziennik Barda i Niny

    Epopeja powoli dobiega do końca.

    Zasobów finansowych.

    Zaciągnięte 250 tyś kredytu, biorąc pod uwagę spadek kursu franka zredukowało się do 240 tyś.

    Pieniądz na wykończeniu a tu jeszcze trochę zakupów zostało.
    Kominek z płaszczem wodnym, meble, kafelki terakota, ocieplenie dachu, opłata za instalację gazu, zrobienie podjazdu, ogrodzenia, barierek balkonów, podbitek.

    Wystąpiliśmy do banku o podwyższenie kredytu ...
  3. Dziennik Zielonej

  4. Nurniego dziennik

    09.11.2004
    Właśnie się dowiedziałem, że okien w tym tygodniu nie będzie.
    :evil: @#$%^&* :evil: @#$%^& :evil:
    Dopiero w przyszłym będą zakładać razem z bramą, bo brama już czeka.
    No normalnie k :wink: :wink: :wink: ca mnie bierze. Wiedział kierownik o tych oknach od maja :o
    Normalnie powinno się go powiesić za jaja na nadprożu okna w salonie.
    Najgorsze jest to, że znowu muszę przełożyć wszystkich, którzy czekają właśnie ...
  5. Dziennik Ew-ka

    Zmniejszanie zdjęć

    Dzięki naszemu drogiemu Zbych-owi i jego wytrwalości i cierpliwości , naumiałam się zmniejszać zdjęcia .
    Prezentuję Wam moją Dorę , która będzie towarzyszyć mi również od dzisiaj w dzienniku , jako że jesteśmy ze sobą 24 godz. na dobę ....
    Jest 2 - letnią labradorką , zupełnie pozbawiona agresji , uwielbiają ja nasi znajomi i ich dzieci . Dorotka ( zdrobniale) codziennie jest ze mna w pracy , uwielbia plywać i biegać , nie ...