dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. ...

  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.09.26
    Dzisiaj na działeczkę pojechałem z kochaną Żoneczką i Teściami. Zrobiliśmy sobie kawkę z ciastem ambasadorem a później grilla. Ja z Teściem w między czasie przyklejaliśmy papę podkładową termozgrzewalną na gorąco pod przyszłe ściany. Na sam koniec napełniłem wodą "szlałchwagę", na każdym narożniku postawiłem po jednym bloczku silikatowym, tak na sucho i sprawdzaliśmy poziom całego stanu zerowego. Przy 6 narożnikach, gdzie jeden był narożnikiem ...
  3. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.09.25
    Prawie przez 5 godzin z sąsiadem Jarkiem U. woziliśmy 210 stempli zakupionych z drugiej ręki po jednokrotnym użyciu. Jakościowo dość ładne ale ... cholernie ciężkie. Po wszystkim już nic nam się nie chciało. A... zapomniałem - jeszcze podlewałem beton.
  4. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.09.24
    Przyjechała grucha z 10m3 betonu B15 i zalali podkład betonowy, który u mnie w większości będzie jedyną wylewką. Na niego przyjdą legary z wełną pomiędzy nimi i dechy sosnowe jako finisz. Z tego też powodu zależało mi na tym aby ten podkład bardzo równo rozprowadzić i dobrze wygładzić. Beton wylali z dużą ilością wody aby go można było dobrze ściągać po ścianach fundamentowych długą dechą. Po pewnym czasie gdy już troszeczkę związał zacząłem ...
  5. dziennik redrum

    :D :D :D :D :D
    Z małych zmian poniżej nie bedzie wyjścia z kotłowni na zewnątrz zato jest małe okno na scianie z garażem , także duze okno przy tych drzwiach jest przeniesione na druga strone(południową) .
    pozdr ol