dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieci?stwa

    No ładnie budowa mi rośnie, a ja daleko w polu z moim dziennikiem. Ale już nadrabiam zaległości :D

    Budowę kontroluję codziennie. Ostatnio nawet miałam obawy, że Ci moi murarze coś nie tak budują, jednak dziś zmieniam swoje zdanie budują dobrze....aby nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Po drodze wyszło wiele nieprzewidzianych wydatków - większy zakup cementu, dodatkowy piach, papa izolacyjna na fundament, którą zażyczył sobie mój kierownik budowy na fundament ...
  2. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.06.10
    Dzisiaj jest Boże Ciało a na naszej działeczce grill z ogniskiem dla znajomych. Zrobiłem kolejne zdjęcia, które w najbliższym czasie umieszczę w galerii Orzeszka. Wszyscy znajomi niewieżą, że sam już tyle zrobiłem i tylko sam (o przepraszam z pomocą Żoneczki). Wszyscy woleli by wziąć kredyt i to wielkie majsterkowanie zlecić ekipie ale nie ja.

    2004.06.14
    Na wiele sposobów próbowałem zdobyć gientarkę do strzemion i wreszcie Darek D. (serdeczne dzięki) ...
  3. Projekt ORZESZEK Tiny & Wakmena

    2004.06.04
    Dopiero dzisiaj o 07:30 zakupiłem deski szalunkowe za 340 PLN za kubik (a było ich 2) i pół kubika łat. Przez jakiś tydziań w trzech tartakach nie było desek co było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Tłumaczyli się jakimiś pracami zleconymi i zbywali odpowiedziami, że może za tydzień albo później. Ciężka jest rola inwestora i wykonawcy w jednej osobie. Tak więc dzisiaj zaczynam zbijać deski do szalowania.
    W między czasie z Wejherowa dowieźli mi bloczki ...
  4. Babie Lato Bikosy

    I jeszcze raz
    A co do wykonawcy. Dał mi dzisiaj fakturę :o na robociznę. pytam się czy jesteśmy rozliczeni a on mówi, że oczywiście :o no i rachuneczek jest :lol:
    A jak juz jestesmy przy pieniążkach. Złożyliśmy wnioske o kredyt w PKO SA- dali najkorzystniejsze zasady- prowizja 1%, marża do wiboru 1,35%. dzisiaj dzowni Pani z banku, że chciałaby tylko powiedziec, że prowizja nie bedzie 1,35% (tu sie od razu napięłam :-? ), tylko 1,30% :lol: !!! Nie jest źle, zawsze ...
  5. Dzia?ka lewka

    14.06
    Chyba się wścieknę. Pogoda ładna, a ja nie mam kiedy jechać na swoją świeżo kupioną działkę :evil:
    Chlip, chlip...