dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Kuchnia, schody i drzwi już zamówione

    Na budowie znowu chwilowy zastój. Malowanie skończone. Teraz szukamy paneli na górę. Podobają mi się ciemne, tylko wszyscy mi odradzają, bo ponoc każdy kurz na nich widać.
    Z drugiej strony jasne też ładnie wyglądają, ale nie wiem czy pasowały by do ciemnych drzwi i schodów. Musze jeszcze to wszystko przemyśleć, albo wybrać jakiś kolor pośredni.

    A z dobrych wiadomości to zamówiliśmy w końcu kuchnie. Bedzie dopiero pod koniec marca, bo takie mają terminy. ...
  2. Zasypka ścian fundamentowych

    Niestety zima nie odpuszcza. Synoptycy straszą arktycznymi mrozami. W związku z tym wykonaliśmy izolację ścian fundamentowych i kończymy zasypkę wewnątrz i na zewnątrz.
    Zobaczymy co przyniesie przyszły tydzień.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pszczyna gmina-20120126-00052.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	97557 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pszczyna gmina-20120126-00053.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	97558 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pszczyna gmina-20120126-00051.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	97559
  3. Dworek wiejski by Sajdak

    Uporawszy się z naturą i oswoiwszy z małżeństwem przystąpiliśmy do planowania. Okazało się, że środki finansowe są nikłe zatem mięliśmy dłużej nacieszyć się naszym domkiem z bala. W międzyczasie zaś załatwialiśmy co trzeba. Pierwsze na tapecie było przesunięcie słupa telefonicznego i usunięcie starego. Pan koparkowy miał genialny plan przewrócenia słupa wprost na nasz domek, ale mąż zdołał wytłumaczyć, że wyburzanie tej budowli nie jest naszym zamiarem. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dworek wiejski, sajdak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Pogoda

    Chyba zapeszyłem trochę z tą pogodą - od niedawna pada śnieg i temperatura nienastraja optymistycznie.
    Jak jużnapisałem okna, drzwi i brama garażowa zamówione. Kolejny pewnik to elektryk -wchodzi zaraz po oknach. Pozostałe ekipy nie wybrane ale coś się jużklaruje imam nadzieję, że do końca miesiąca skład zespołu do dalszych etapów będzie jużustalony
    Szukającpomysłów na różne rozwiązania staram się przeglądać forum Muratora i czytaćopinie różnych osób. Nie wiem jak inni ...
  5. Kotłownia - dzień zero :)

    Uwaga, uwaga. Jutro przychodzą montować pompę ciepła i całą kotłownię Dwa, trzy dni i wreszcie będzie ciepło w domu i zaczniemy wygrzewać podłogi. Mężuś ich jutro pilnuje

    A dziś wywieźliśmy ostatni już kontener 8m3 ze śmieciami i gruzem. Anula miała rację, zupełnie zapomina się o tym przy uwzględnianiu kosztów... Taki jeden kontener to 540 zł, a do tego dochodzi jeszcze koszt robocizny, żeby go załadować... W każdym razie działka wreszcie jest ...