dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Podziemne labirynty.

    Witam wszystkich, dzięki za odwiedziny i kapkę komentarzy. Kontynuując dzienniko-pamiętnik: 10 września 2008 roku pojechalismy na budowę zobaczyć wykonane wykopy pod ławy fundamentowe. Zrobili już nawet trochę szalunku. Nie tylko je oglądaliśmy, nawet w nich chodziliśmy, dla nioni był to niezły labirynt, skrywający ja całą. Mieliśmy szczęście, że akurat nie padało, bo po kilku dniach, po deszczu już była tam całkiem inna sytuacja (mamy glinę). Wykopy mamy dość głębokie, ...
  2. Jest dach!!! Piękny rąbek

    10 stycznia został skończony dach. Kiedy ja podziwiałam zakopiański krajobraz panowie urzędowali na dachu.
    Podsumowanie sso: 190 tys.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P10407491.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	97202
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P10407501.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	97203

    a tak będzie wygladał wielki finał
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Y - opoczno - viz 1.jpg
Wyświetleń:	306
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	97204
  3. osprzęt

    zamówiliśmy dzisiaj osprzęt elektryczny. Całość będzie z Berker B.Kwadrat. Okazało się, że Berker wprowadził nową kolorystykę w tej serii - antracyt i aluminium. Nie będziemy więc brać antracytowego K.1. tylko wszystko pójdzie z tej samej linii. I myślę, że dobrze.

    tu mozna zobaczyć nowe kolory.
    http://elektrodo.pl/news.php?article=26

    Ten "kwadratowy" antracyt wydaje się być ciemniejszy niż "jedynkowy"

    Jak dobrze pójdzie, to ...
  4. zima 2012

    Z początkiem roku i przypływem gotówki prace wykończeniowe ruszyły pełną parą.
    Pan kafelkarz zrobił małą toaletę na górze, a na dole kafle w kuchni, korytarzu, pomieszczeniu gospodarczym i w jadalni. Na fali entuzjazmu do zakupów znalazłam również kafle do łazienki i zrobimy wszystko za jednym bałaganem.
  5. Szklana ściana i drzwi :)

    W końcu doczekaliśmy się instalacji naszej szklanej ściany na antresoli Powoli montowane są również drzwi wewnętrzne

    . Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie(6).JPG
Wyświetleń:	776
Rozmiar:	57,9 KB
ID:	97158 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie(3).jpg
Wyświetleń:	856
Rozmiar:	103,9 KB
ID:	97152 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie(4).jpg
Wyświetleń:	826
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	97153