dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    fotek ciąg dalszy ...

    piętro

    łazienka






    brak jeszcze kil;ku rzeczy - np. lustra i rolet w oknie
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: -1', łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Z35 - Money money money

    No to ile to tak naprawdę kosztuje ? Nawet sam projektant nie wie bo kosztorysy z biura Z500 zmieniają się równie często jak pogoda Ale ja już wiem (no prawie - kilka detali zostało):

    Wartości netto (odjęta robocizna za postawienie, pozostałe usługi typu elektryk / wylewka wliczone), Mazowieckie

    SSO - 148k
    SSZ - 180k
    DEV - 291k hydraulika, elektryk, wylewki, etc. (bez ocieplenia dachu)

    Z istotnych informacji - wszystko zgodnie z projektem ...
  3. Dworek wiejski by Sajdak

    KUPILIŚMY!
    Cała rodzina mi odradzała. Działka we wsi, w której jest 200 mieszkańców (tylko na papierze, bo wszyscy poniżej 50 wyemigrowali chyba za chlebem), na działce chaszcze godne dżungli amazońskiej. Owszem, tu i ówdzie piękne stare drzewko, ale wszystko przyduszone przez wszędobylskie akacje, które dosłownie wszędzie odbijały od korzeni. Wycinanie było orką na ugorze. Cały dzień z sekatorkiem, pokłuta i poszarpana przez kłujące pachruścia… Ot mam swoją ...

    Updated 24-01-2012 at 13:09 by kama2

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom 200m, dworek wiejski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jesienia.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	97286  
  4. Pierwsze rysunki...

    Witam ponownie.

    Właśnie siedzę i wertuję propozycje do projektu, jakie wyrysował architekt. Już wiem, że wybór indywidualnego projektu się opłacał. Cztery koncepcje zaproponowane przez architekta są prawie... ale do ideału jeszcze daleko, tak więc lekko nie będzie

    Tak przy okazji, w jednym z projektów pojawiły się okna kolankowe. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

    Pozdrwiam.
  5. Przygotowania do posadzek

    A tak wyglądały zeszłotygodniowe przygotowania do posadzek Dzisiaj mają zalewać górę, a jutro dół. Idą od wschodu grubsze mrozy, więc oby ze wszystkim zdążyć... a przede wszystkim z uruchomieniem CO, co planujemy od mniej więcej połowy tygodnia.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7307192.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	37,5 KB
ID:	96890Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7307204.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	96891Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S7307185.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	96892