dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    chyba jednak wyczołgają się te krokusy! wystawiły na yemiołkową pociechę zajawkę w postaci zielonego czuba. a tak poza tym oczywiście jedyną zielonością, która rozmnaża komórki bez krępacji, jest chrzan utrapiony... wszędzie już go pełno.

    BK mnie wodzi na pokuszenie targami 8). chyba rzeczywiście ruszę, nie na budowlane bynajmniej, bo to już poza zakresem zainteresowań [dzięki wszelkim siłom ludzkim i boskim! :roll:], ale staroci...
    uwielbiam grzebać ...
  2. Dziennik Ged'a

    CZWARTEK 18 MARCA

    PROJEKT
    Kilka godzinek rozmyślań. Telefonik do architekta z Warszawy. Uuuups 96 baniek + VAT za projekt gotowy. Powariowali. Sam sobie zrobię projekt! Taaak projekt to bryła ... elewacje...proporcje... rozkład pomieszczeń .. wiem czego chcę - po co mi architekt. Cała reszta to technologia. Ściany zawsze są takie same - czy durzy, czy mały - zawsze ma taka samą grubość ścian - taka technologia. Stropy również technologia - terriwy nie przeskoczysz. ...
  3. Dziennik Marty i Arka

    Mamy tą działkę i to nas rozleniwiło. Ale przyszedł nowy rok i się zdecydowaliśmy. Budujemy!!!!
    Ponieważ projekt domu wybraliśmy wcześniej to ten broblem już mamy z głowy. Będziemy budować APS 75 odbicie lustrzane. W połowie lutego zamawiam projekt. Po paru dniach jest. Oglądam z wielką ciekawością, ale na niewielu sprawach się rozumiem. Czasami wydaje mi się, że to mnie przerasta - chodzi o budowanie.
    Teraz już mam projekt więc powoli, lekko przerażony, zaczynam ...
  4. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Dziękuję Kołatka - i mam taką nadzieję

    18-03-2003 - wiosna się zaczyna i ja to czuje ;) Nabieram większej energii i wiary :lol: , że mimo 23 wiosen wybuduje w tym roku stan surowy.
    Etap, któy już mam zasobą to złożenie wniosku o techniczne warunki zabudowy o któym pisałam wcześniej.
    Sprawa się skąplikowała ostatnio bardzo bardzo, złapałam depresiona przez 1 dzień :cry: . Oczywiście chodziło o kasę, już myślałam naprawdę, że z inwestycji nici, ...
  5. Dziennik Zielonej

    18 marca 2004
    Przebudzeni ...

    Wiosenne słoneczko obudziło śpiące pod ziemią cebulki krokusów i narcyzów, śnieg to już tylko wspomnienie ... słowem wiosna idzie. Na trawniku pozostały po zimie jakieś takie suche placki – nie mam pojęcia skąd to się wzięło, sąsiad orzekł, że to odleżyny. Potraktowałam trawę ostrymi grabkami i jakoś lepiej się prezentuje.

    A my dalej nie zdecydowaliśmy się na gres i cokół, jakoś nic nie rzuca nas ...