dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    połozono kabel, ustawiono skrzyneczki zk...a pradu dalej nie ma :o budowe czas zacząc...i co dalej...nic...w miedzyczasie energetyka przejeła linie ( wtedy kiedy MY wszystko zapłaciliśmy).. i wiecie co ???
    chciała zebysmy płacili jeszcze opłate przyłaczeniową...ta...to ci monopol...

    jednak w koncu po nastepnych spotkaniach , energetyka łaskawie odpusciła opłatę..
    w pazdzierniku 2002 roku podpisałam umowe...i w listopadzie miałam pra na działeczce..Nareszcie...a ...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    odnosnie refleksji na temat ludzi....pradu zostało pozbawionych pare osób ktore juz mialy domy w stanie surowym...dlaczego?? bo własnie ci Panowie - takie nasze cwaniaczki doszli do wniosku ze za drogo wyjdzie ciagnąc jeszcze iles tam metrów kabla..na moje sugestie, ze przeciez tak nie mozna...oni tez przeciez popłacili powiedziano mi z szyderczym usmiechem...Pani ..to urwała sie z ksiezyca, buja Pani w obłokach...hmm..powiedział to najbardziej niereformowalny facet na naszym polu ( dla ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    nio...i nic bardziej mylnego..ze jak sie płaci to jest... :x przepychanka z panem od pradu trwała cała zimę..ale teraz juz wiem ze to z powodu naszych wspomninaych cwaniaczków...

    Prawnicy, czytanie umów, poprawianie...i tak w nieskonczonosc..az w koncu doszlismy jakos do porozumienia ..i mozna było zaczynac kopac pod kable.. :lol:
    Koparka wjechała na nasze pole w lutym 2001 roku...ależ była radość..
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    nareszcie zebranie...poznamy kwote..jadac tam miałam serce w gardle..bo co bedzie jak facet poda kwote nie do przeskoczenia?

    no i podał........ :324 tyś :o tchu nam zabrakło...szybkie przeliczanie..po 9 tys na osobę.. :-? ale coz..bedzie prąd...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    w miedzyczasie umarł :cry: pan który to niby miał spowodowac ze prad miec bedziemy , pozniej okaząło sie ze to fikcja :x wymysł pana "S".
    Energetyka nie chciał przejąc tej linii, bo nie musi...gmina nie chciała zapłacic facetowi wiec stawał okoniem...( nio..w koncu wydał swoją kasę) staneło na tym ze 36 osób zapłaci te zadane pieniadze , a Pan od pradu miał zrobic kosztorys ile bedzie kosztowała linia kablowa na 36 domow, i transformator.. :cry: ostateczne wyliczenie ...