dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Maksia

    14 kwietnia 2003 r

    Długo czekaliśmy na to kiedy nadejdzie ten dzień, no i się doczekaliśmy. Z samego rana pognałem na naszą działkę, bo wiem na 7.30 byłem umówiony z operatorem koparki. Zajeżdżam, a tam... koparki, ani śladu, ale za to stoi samochód z energetyki, a panowie w zielonych kubraczkach kopią rowek pod przyłącze elektryczne i na słup. Koparka przyjechała po 15 minutach, wytłumaczyłem operatorowi co ma zrobić, a sam rozpocząłem negocjacje z ekipą ...
  2. Dziennik Zielonej

    14 kwietnia 2003
    KOMINKOWE REWULUCJE
    Swego czasu zdecydowaliśmy się na wkład Hajduka. Później szukaliśmy w czasopismach, katalogach, na targach, odpowiedniej dla nas obudowy kominka. W założeniu kominek miał: nie rozpychać się w salonie, obudowa miała mieć to coś, klasyczna forma odpadała, raczej w stylu nowoczesnym. Po przeanalizowaniu kilkuset zdjęć kominków, przewertowaniu stron internetowych doszliśmy do wniosku, że nic nam nie odpowiada. Powiem szczerze, trochę ...
  3. DARTH MAUL czyli HOME WARS :)

    KUPILIŚMY... mamy wrzeszcie swoj kawałek ziemi na Ziemi. jest czaderski. zamiast troszke na wyrost 1500 m2 własciciel sprzedał nam 1000m2 po 7 zeta. Ale sie niezmiernie ciesze.... bardzo ładne mijsce, media są, sasiadów już tez mam, tak wiec teraz tylko pozostaje wybór domu. Ponieważ działka ma 20x50 to musimy poszukać czegos parterowego... no nie musimy, ale raczej chcemy. Wjazd możemy zrobic od wschodu lub południa. Tak wiec szukamy projektu. Ale w tej chwili mamy już 4 i z tych ...
  4. Dziennik budowy domu moich marzeń

    Nawet nie wiecie jak ja się dziś narobiłam na budowie mojego wymarzonego domu, ale mimo wszystko jestem zadowolona, "cierp ciało jakżeś chciało".
    Wzięłam dziś łopatę do ręki i jechałam równo zasypując wreszcie ławy. A pogonił nas do tego murarz, bo już chce wchodzić na budowę.
    Teraz mam nadzieję że już pójdzie szybko, ale prądu jak nie miałam tak nie mam.
    Energetyka w Częstochowie ma 36 miesięcy aby rozbudować linię na mojej ulicy.!!!!!! ...
  5. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    W sprawie przylacza pradu pojawilo sie swiatelko w tunelu. Jest mozliwosc pociagniecia bezposrednio przylacza ze slupa (35 metrow) - tak powiedziala pani w energetyce. Tylko jeden maly szkopol :smile: Sasiad musi wyrazic zgode, bo przylacze lecialoby "po jego niebie" :smile: Wstepne rozmowy z sasiadem pokazaly, ze raczej problemu z jego strony nie bedzie, natomiast nie wiem jak sie za to zabrac. Ponoc wymagana jest zgoda natorialna, choc nie wiem tego do konca. Czy wystarczy ogolna zgoda, ...