dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pod lasem

    Podłoga c.d. - izolacje

    Zaczęliśmy od położenia 1x papy na lepiku na parterze. Papę dokładnie połączyłem z izolacją przeciwilgociową pomiędzy fundamentem a ścianami parteru. Ten etap zamknęliśmy jeszcze przed tynkarzami. Wszyscy mi mówili, że kolejność powina być inna, że to nie ma sensu, tynkarze zniszczą wszystko.
    Dalej uważam, że zrobiłem dobrze. Tynkarzy miałem porządnych - dobrze sprzątneli po sobie - co z tego, że papa była biała a nie ...
  2. Dziennik Ady i Rafała

    he he, pierwsze zgrzyty z sąsiadem. Geodeta, który wytyczał dokładnie granicę działki stwierdził że sąsiad wszedł na naszą ziemię z ogrodzeniem o jakieś 20 cm. Niby nie dużo, ale jakim prawem .... he he już mi się podoba budowanie ....
  3. droga do gwiazd

    Narazie praca na dole stanęła .Cierpliwie... :evil: oczekuję na kredyt.z tegoż to względu adoptujemy strych ,robimy sobie scianki ,suficiki czyli to co narazie w ogóle nam się nie przyda,-ale akurat materiały na to mieliśmy.Tak w ogóle to po wprowadzeniu zacznie sie naprawdę robota,a to ogród doprowadzić do ładu,narazie jest tragicznie ,poukładać ścieżki ,wyłożyć kafelkami schody wejściowe,taras - w ogóle to zagospodarować ............wiosna będzie naprawdę pracowita .Jestem ...
  4. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    Tym razem udało się zamontować bramę garażową. Niestety jak zwykle musiałem wkładać palce nie tam gdzie trzeba i za kilka tygodni będe miał nowy paznokieć, ale palec ocalał :wink:
    Jutro elektryk chce obejrzeć co mam do przyłącza kablowego, więc może niedługo będziemy mieli prąd :wink:

    C.D.N.
  5. Dziennik Majki

    I szybko minęło 10 dni, a raczej nocy w naszym nowym domu. Dlaczego nocy - bo w dzień niestety musimy pracować poza domem :razz:
    Jakie wrażenia? Które najpierw: pozytywne, czy te mniej pozytywne? Najlepiej chyba będzie jak wszystko "wymieszam".
    -Wstajemy teraz o 6.26 /nie wiem dlaczego - 26, ale Tomek tak nastawił budzik na komórce/, dzieci muszą się błyskawicznie ubrać, umyć i zjeść śniadanie, - cięzko to idzie, mają trudności z wstawaniem / w bloku często ...