dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Kominek

    Z wszystkich rzeczy które do tej pory zrobiliśmy na budowie, to chyba właśnie kominek najbardziej nie dawał mi spać po nocach. Zawsze marzyłam o małym zgrabnym kominku, a tu jak na złość na każdym projekcie wychodził wielki kolos, zajmujący pół salonu...
    W koncu po kilku podejściach udało się ustalić projekt choć to jeszcze nie było "to" co chciałam mieć w moim wymarzonym domku.

    W ostateczności wybraliśmy taki projekt, z podwójną szybą, ...
  2. Dolna łazienka

    Dolna łazienka bardzo nas ograniczała swoim rozmiarem - jest wąska i długa i ciążko było ją zagospodarować. W projekcie była jeszcze mniejsza, tylko z kibelkiem, ale stwierdziliśmy że jednak przydałby się też prysznic i trosze ją powiększyliśmy kosztem korytarza.
    Wybraliśmy płytki Euforia z Cersanitu.
    Nie mamy jeszcze drzwi prysznicowych (te które mi się podobają są niestety za drogie) i umywalka z szafką czekają na montaż.

    ...
  3. Początki kuchni, końcówka łazienek

    Trochę zdjęć...
    Czasu na pisanie nie ma. Codziennie o 22 jestem w domu i padam ze zmęczenia.
    Przeprowadzka mniej więcej w okolicach 20.12.2011. Teraz już zwozimy część gratów do domu.
    Szukam pewnej i taniej firmy, która przewiezie mi meble z mieszkania do domu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111206_26.jpg
Wyświetleń:	947
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	88788Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111206_51.jpg
Wyświetleń:	1023
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	88790Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111206_20.jpg
Wyświetleń:	1061
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	88791Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111206_35.jpg
Wyświetleń:	984
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	88792Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111206_13.jpg
Wyświetleń:	922
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	88793
  4. Górna łazienka

    W połowie października w końcu zaczęliśmy tzw. wykończeniówkę. Na pierwszy rzut poszła górna łazienka.
    Łazienka ta jest dośc duża (16 m2) więc mieliśmy spore pole manewru. Wybraliśmy płytki Zebrano z Opoczna. I muszę przyznać, że w rzeczywistości wyszły dużo ładniej niż w katalogu, z czego jestem bardzo zadowolona. Dominują jasne płytki, tylko obudowa wanny i kawałek ściany nad kibelkiem i bidetem jest ciemna.
    Na dzień dzisiejszy łazienka nie jest jeszcze ...
  5. Olesnica drewniana :)

    Skladanie domy zostalaozaczete 28 listopada
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom z bali Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_dsc2760.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	88775