dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Mój kawałek ...ziemi

    Od początku:
    -czerwiec 2011-szukanie działki
    -07,09,2011- kupno wymarzonej działeczki prawie pod laskiem, z dala od miasta( teraz mieszkam w samym centum dużego miasta)
    Radość w naszej rodzince wielka!!!
    Tylko nie wiedziałam że tyle jest papierków do ogarnięcia. Ogarneliśmy już:
    -geodeta i mapka do celów projektowych
    -warunki przyłączenia prądu, gazu i wody
    -architekt zaczyna projektować nasz wymarzony domek
    I co dalej?!! Pomocy...
  2. zaczynam rozumieć terrorystów!!!

    Naprawdę! Jestem wściekła, chociaż teraz już może bardziej smutna i przygaszona. Nie wiem, czy jeszcze ktokolwiek tu zajrzy, dawno nie pisałam, bo właściwie o czym, ale muszę gdzieś wyrzucić emocje, więc właściwie czemu nie na FM. W końcu sprawa około-mojej-niedoszłej-budowy i tej cholernej działki.

    Dla przypomnienia: w lipcu na działce mieliśmy z pół metra wody. Zdjęcia w poprzednich wpisach. W wz mamy napisane, że jeśli teren wymaga podniesienia, rzędne ...
  3. Stan prac - papierowych na 11/7/2011

    To co sie teraz u nas dzieje - architekt ma wrysowac plan domu w dzialke by moc wylaczyc z produkcji rolnej (na razie tam produkowana jest trawa po pas )
    My musimy w Urzedzie Gminy naprostowac oznaczenie dzialki - bo architekt wyniuchal ze chyba sie rabneli.
    Mam nadzieje ze nasze budowanie domu w niezapominajkach nie bedzie sie ciagnelo jak zalatwianie spraw w urzedach...

    BTW czy ktos z Was obnizal podloge na gruncie by miec wieksza spizarke pod schodami??

    Updated 15-11-2011 at 22:09 by moorph

    Tagi - katalog słów kluczowych: spiżarnia, urzędy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. dach ciąg dalszy

  5. dach