dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Tyczymy budynek i przygotowujemy zbrojenie. I mam córkę :D

    Ostatecznie będzie chyba rzeczywiście deskowanie. Solidność tego rozwiązania przemawia do mnie bardziej póki co.


    Sprawa rozpoczęcia budowy lekko zwolniła, a to dlatego ze 3 kwietnia urodziła się moja córka W związku z tym wszystko inne poszło na bok i przez kilka dni nawet nie myślałem o budowie.


    Ale budowa idzie do przodu. Po pierwsze odebrałem dziennik budowy z urzędu i złożyłem zawiadomienie o rozpoczęciu budowy. Więc można zaczynać! ...
  2. Ocieplenie

    Ekipa budowlana skończyła dzisiaj ocieplać dom, więc wrzucam trochę ładniejsze zdjęcia niż w poprzednim poście.
    Poza tym elektryk również zakończył rozkładanie kabli, zastanawiamy się teraz, czy pamiętaliśmy o wszystkich punktach. Wymurowano również komin. Mąż kręci nosem, że wyszedł trochę za niski, ale jak dla mnie może być






    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: komin, ocieplenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Podbudowa podjazdu

    Brukarzy mam umówionych na lipiec. Błoto wnosi się do domu. Wykorytowałem więc podjazd i przyszłe chodniki.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	koryto_2.jpg
Wyświetleń:	2843
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	352375

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	koryto_3.jpg
Wyświetleń:	2834
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	352376

    Wywiozłem wcześniejszy beton, który był wylewany z resztek w trakcie budowy. Nie mógł zostać, bo był za wysoko i nie uzyskałbym spadku. Wywiozłem 2 wywrotki ziemi i gruzu. To sporo jak na niecałe 100 m2. Dokopałem się do przekruszonej cegły, którą przywiozłem ...

    Updated 09-04-2016 at 15:48 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. T....y....n....k....i....

    Nie napisałem jeszcze na jakie tynki się zdecydowaliśmy, a ponieważ czytałem masę różnych opinii na temat tynków Gipsowych i cem-wapów finalnie zdecydowaliśmy się na połączenie obu i kazałem aby w agregacie mieszać pół worka cementowych pół gipsowych.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ...

    Updated 07-04-2016 at 19:37 by Jarek_i_Justyna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Wznowienie prac po przerwie zimowej.

    Witamy po przerwie zimowej!

    Dawno nie było żadnego wpisu ponieważ czekaliśmy na ukończenie chociażby jednego etapu prac, żeby było czym się pochwalić Krótko opiszę co zadziało się w ostatnim czasie i na jakim etapie jesteśmy.

    Prace zostały wznowione pod koniec lutego. Jako pierwsze zostały wymurowane ścianki działowe. Wreszcie mogliśmy zobaczyć, jakie duże lub małe będą w efekcie wszystkie pomieszczenia. Ostatecznie jesteśmy zadowoleni. ...

    Updated 05-04-2016 at 20:34 by kajek88

    Tagi - katalog słów kluczowych: okna narożne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum