dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Kolejność prac ogrodowych

    W ubiegłą sobotę przyjechali do nas na pogawędkę spece od ogrodu. Pokazaliśmy im projekt, pogadaliśmy przy herbatce i wyszliśmy na wizję terenową. Pogoda psia, siąpiło, wiało. Ale nic to goście pooglądali, dopytali o milion rzeczy i pojechali szacować.

    Nie będziemy zapewne mogli skorzystać z ich usług w pełni – kasa na to nam na pewno nie pozwoli, zwłaszcza, że plan główny na ten rok to ogrodzenie i górna łazienka. Ale żeby zrobić ogrodzenie frontowe, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wyceny robocizny

    Otrzymaliśmy pierwszą wycenę robocizny. Firma polecana zarówno przez forumowiczów, jak i naszą architekt. Koszty akceptowalne, chociaż, wiadomo, chciałoby się taniej Czekamy jeszcze na pozostałe wyceny do końca tygodnia i zaczniemy się zastanawiać. Wszyscy wykonawcy z polecenia, mam nadzieję, że po budowie i ja będę mogła polecić wykonawcę z czystym sumieniem.

    Otrzymaliśmy też wycenę instalacji CWU i CO. Koszty trochę mnie osłabiły, ale wiedzieliśmy, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ekipa, pompa ciepła, wyceny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Strop cd.

  4. Strop

    Witam , przyszedł czas na strop. Deskowanie, stęplowanie, zbrojenie, zalewanie .W niedzielę zmontowałem bramęKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06897.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	66,9 KB
ID:	350268.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06943.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	350265Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06933.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	101,6 KB
ID:	350266Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06910.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	350267Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06896.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	350269

    Wylany został również fundament pod murek oporowy.

    Updated 18-03-2016 at 07:57 by PLAŻA W LESIE

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Pierwsza wiosenna burza... i po burzy.

    Wiem, że moje ostatnie posty mają mało wspólnego z budową ale chciałabym kontynuować dziennik, gdyż ciągle coś nowego się u nas dzieje na działce, w otoczeniu, w ciągu tych trzech lat od zamieszkania ciągle jest coś do zrobienia przy domu i w nim samym. Chciałabym też stworzyć coś w rodzaju pamiętnika z ważnymi dla nas wydarzeniami z życia w naszym wymarzonym domku. Proszę mi więc wybaczyć przynudzanie o może mało istotnych, z punktu widzenia budowania i wnętrz, sprawach. ...