dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Słoneczne Baby - moje miejsce na ziemi :)

    [wrzesień 2015]
    Witam,
    Forum przeglądam od dawna, mam tez prenumeratę Muratora od kilku lat. Teraz zdecydowałem się na założenie swojego dziennika, ponieważ budowa wymarzonego domu tuż tuż

    Wszystko zaczęło się od otrzymania od cioci mojej żony, działki A przynajmniej wyrażenia chęci darowania takowej. Działka położona jest we wsi Baby niedaleko Częstochowy. Działka do tej pory była rolna, położona przy głównej ulicy - Słonecznej (stąd ...

    Updated 24-02-2016 at 19:59 by LukasDoUrden

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Pierwszy krok

    Witam wszystkich!
    Długo wahałam się, czy rozpocząć swoją przygodę z dziennikiem budowy, czy może pozostać biernym czytelnikiem cudzych przygód.
    Pomyślałam jednak, że może ktoś kiedyś przeczyta o naszych zmaganiach i wesprze w chwilach słabości
    Wpisy będę robiła w imieniu swoim oraz męża, ponieważ oboje podjęliśmy wyzwanie

    No to startujemy!

    Nasza historia zaczyna się nie jak u większości forumowiczów, ponieważ nie kupiliśmy ...
  3. Niech się mury .........

    Nani miała rację co się odwlecze ..... i ruszyliśmy z murami.
    Mam nadzieję / nadzieja matką itd. / że pogoda pozwoli na więcej i aby do wiosny.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7027.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	347765Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06854.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	99,9 KB
ID:	348361Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06858.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	348362Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06859.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	348363

    Updated 29-02-2016 at 19:08 by PLAŻA W LESIE

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Kilka nowych doświadczeń .....

    Witam po dłuuuuugiej przerwie,
    Od początku grudnia domek już stoi, przykryty dachem i za parę dni otrzyma instalację elektryczną, dachówkę oraz stolarkę otworową.
    I z miłych rzeczy to by było na tyle......

    Post ten piszę głowni z myślą o ludziach takich ja my którzy nie mieli akurat nikogo doświadczonego w temacie i nie mogli znaleźć o tym informacji w internecie a także dla tych wszystkich którzy budują na kredo a ich kosztorysy nadają się o kant ...
  5. Przygotowania do nowego sezonu

    Wiecie, że o ogrodzie wspomniałam tylko raz i nie zaprezentowałam efektów prac poczynionych jesienią? O, sklerozo! A tu tyle zaplanowane! Nadrabiam na wyraźne napomnienie letniowoc

    Niby jeszcze nie pora. Ciemno, zimno (no, nie aż tak, ale grzać trzeba), mokro. Ale w naszych głowach rodzi się już plan. Plan na prace zewnętrzne. W domyśle ogrodzenie i ogród – to pierwsze po najmniejszej linii oporu – będzie siatka z trzech stron, od frontu jeszcze decyzji nie podjęliśmy. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, prace ziemne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum