dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Bianka po TUNINGU - spełnienie marzeń!

    Cytat Napisał leszekrozycki Zobacz post
    Witam, melduję się, ponieważ wraz z żoną, 6 letnim synem Igorkiem oraz półrocznym Miłoszkiem, postanowiliśmy zbudowac sobie własne cztery (może więcej) ściany.
    wszystko zaczęło się w zeszłym roku, gdy znaleźliśmy w naszej pięknej okolicy ciekawą działkę za niezłą cenę. nie zastanawialiśmy się długo, zarówno lokalizacja jak i widoczki bardzo nam odpowiadały. zakupiliśmy działkę, i zaczeliśmy szukać jakiegoś zadowalającego nas projektu domu. przeglądaliśmy
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bianka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Załatwianie papierów

    Wyrys/wypis z MPZP czekaliśmy tydzień ale są
    Działka została podzielona w lutym 2015 i otrzymanie mapek z naniesionym podziałem trwało do lipca.
    Mapka sytuacyjno wysokościowa 1 miesiąc czekania ale i tak się nie wyrobili i trzeba było czekać pół godziny aż pani przygotuje papiery, ogólnie jakakolwiek sprawa w urzędach zajmowała ok miesiąca (KPA mówi NIEZWŁOCZNIE ale kto by początek zdania czytał)
    Gaz - 2 tygodnie z błędem w nazwisku więc trzeba było podjechać ...
  3. Projekt budynku

  4. Nasza Marisa

    Witajcie
    Nasza budowa trwa już od pewnego czasu:
    równo rok temu załatwialiśmy papierki - projekt na podstawie projektu Marisa II Energo
    miał być malutki, a wyszło 144m2

    29.06.2015 na naszą wiejską działeczkę wjechała koparka i się zaczęło
    6.07 wylaliśmy płytę fundamentową - byłam sceptyczna, co do płyty, ale mąż się uparł i mnie przekonał
    21.07 weszli Panowie budowlańcy
    po 3 miesiącach stanął DOM.
    ...

    Updated 07-02-2016 at 23:40 by ag+tom80ek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. projekt MAJA II 2G pracownia DOMINANTA

    Cytat Napisał Grozo Zobacz post
    Cytat Napisał imei Zobacz post
    Również zapraszam chętnych, w moim przypadku pod Warszawę. Najlepiej w połowie maja, bo na razie mam przerwę technologiczną i jeszcze nie ma dachu
    Czy mógłbyś przesłać dokładne dane adresowe w którym miejscu pod Warszawą na priv [email protected]. Bardzo jestem zainteresowana tym projektem

    Witam, ja zakupiłam projekt ale jeszcze rozmyślam nad zmianami i mam pytanko czy ktoś z forumowiczów zastosował strop teriva?