dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dzie.bud.

    Pogoda znowu fatalna pada i pada więc siedze i czytam co nowego u budujacych sie dzieje,u nas nic nowego, tyle tylko że kierownik budowy wziął pierwsze pieniążki (600 zł) za prowadzenie budowy i jak sie okazało musiałam kupić jeszcze jeden dziennik na budynek gosp. i zatwierdzić go w starostwie, dziwne że jak byłam z pierwszym dzie.bud. to nikt mnie nie poinformował że każdy budynek ma mieć własny dzie.pozdrawiam

    Updated 17-03-2011 at 15:41 by agabodzio

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 17-03-2011 - 14:24 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Materiały do budowy ścian zostały już zwiezione. Czekamy jeszcze na stal, stemple i deski.
    W poniedziałek miało zacząć się murowanie, ale niestety jeden z majstrów się pochorował i trzeba termin rozpoczęcia budowy przełożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość. Może to i dobrze bo pogoda znowu paskudna... Mam tylko nadzieję, że nie będzie to trwało zbyt długo, nie mogę doczekać się tych realnych ścian naszego domu...wychodzi bowiem na to, że w tym roku zrobimy więcej niż planowaliśmy.
    ...
  3. 16.03.2011r.

    Kuchnia pomalowana - kolor "Spokojny Agat" z serii Magnat.

    W środę i czwartek miał się odbyć montaż mebli.
    Panowie montażyści przyjechali, wnieśli wszystkie elementy, spojrzeli na kuchnię i stwierdzili, że:
    1. Dopływ wody za zmywarką jest w ogóle niepotrzebny bo będzie podlączona pod zlewozmywakiem. To jeszcze nie problem, ale problemem jest to, że ten niepotrzebny dopływ wystaje ze ściany na 3 cm, a nie może być więcej niż 1 cm bo tak ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.03.2011 - pomalowana kuchnia.jpg
Wyświetleń:	489
Rozmiar:	27,1 KB
ID:	48391   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.03.2011 - pomalowana kuchnia (3).jpg
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	22,8 KB
ID:	48392   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.03.2011 - pomalowana kuchnia (2).jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	20,5 KB
ID:	48393   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WER3.jpg
Wyświetleń:	779
Rozmiar:	35,6 KB
ID:	48394   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wersja ostateczna.jpg
Wyświetleń:	586
Rozmiar:	32,8 KB
ID:	48395  

  4. 14.03.2011r.

    Jest już gotowa zabudowa kasety do drzwi przesuwnych pomiędzy kuchnią a jadalnią i salonem.
    Jest to kaseta Eclisse Syntesis Vitro - bezościeżnicowa do tafli szklanej.
    Wszystkie drzwi będą montowane w poniedziałek.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.03.2011 - zabudowa drzwi w kuchni (2).jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	25,4 KB
ID:	48384   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.03.2011 - zabudowa drzwi w kuchni.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	48385   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.03.2011 - zabudowa drzwi w kuchni (2).jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	48386   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.03.2011 - zabudowa w kuchni.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	26,0 KB
ID:	48382   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.03.2011 - zabudowa drzwi w kuchni.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	19,5 KB
ID:	48383  

  5. Nowe, poprawione wizualizacje kuchni...

    Mam nowe wizualizacje:
    - zmieniliśmy sufit... nie jestem przekonana... chyba wolałam poprzedni. Mężowi natomiast ten bardziej się podoba...
    - powiększyłam tą ostatnią szafkę wiszącą do szerokości 90 cm, czyli tak jak szuflady...
    - no i jeszcze w związku, że obniżyliśmy tą "doniczkę" z kwiatami, musieliśmy zmienić mocowanie stołu - teraz ma metalowe nogi w kształcie litery U. Nadal przeszkadza mi to "okno" jakie tworzą filary ...