dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pierwsze kot za p?oty...

    I tak dziś oficjalnie przysłowiowa "pierwsza łopata" została wbita. Koparko-fadroma najpierw zlikwidowała stary fundament na naszej działce, a potem wykopała wielki dół zgodnie z wytyczonymi przez geodetę granicami. Ten "dół" jest naprawdę spory i tak się zastanawiamy czy aby nie za głęboki (1,3 m), nie chcemy, aby dom był za nisko. Ale zdajemy się na doświadczenie wykonawcy, który twierdzi, że jest ok. Efektem pracy koparki są 3 góry na naszej działce: ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060040.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	30,4 KB
ID:	48245   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1060041.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	34,6 KB
ID:	48246  
  2. Mamy swoj? wod? ;)

    Wreszcie możemy korzystać ze studni. Panowie studniarze dziś zamontowali pompę,
    a w kotłowni zbiornik - hydrofor. Będziemy pompować wodę ile się da, żeby nie było niespodzianek jak już zamieszkamy - żółta ciepła woda, to zmora użytkowników studni.
    Więźba się robi, ścianki działowe pięknie rośną - aż miło
  3. Dziennik budowy - moje gniazdko po 17 latach tułaczki :)

    Cytat Napisał niezapominajka1972 Zobacz post
    REKLAMACJA

    Dzisiaj dostarczono nam sprzęt kuchenny: piekarnik, okap i mikrofalówke ....i mamy REKLAMACJE ( Jeszcze nie widziałam w jakim stanie jest okap ale z tego co mąz opowiada że szyba poszła w drobny mak. Wysłałam już reklamacje do sklepu. Zobaczymy co z tego wyniknie. Na pocieszenie reszta jest ok.

    A kuchenne umilacze

    kuchenka mikrofalowa


    ...
  4. Dogodny I -c.d.

    Kupiliśmy materiały budowlane z zastrzeżeniem dostawy w II połowie marca. Ceny przyzwoite. Zakupy odbyły się w Prestolu i Matelbudzie. Mamy umówionego hydraulika i ekipę budowlaną. W przyszłym tygodniu zaczynamy od przyłącza wody. Będzie wesoło. Czystym przypadkiem zajrzeliśmy do studni wodomierzowej sąsiada, który też się buduje. Patrzymy, a jego wodomierz pływa kraulem Będziemy musieli zrobić studnię szczelną, a nie z kręgów. Czeka nas rajd po hurtowniach hudraulicznych ...
  5. Odebrałem pozwolenie na budowę!

    Odebrałem pozwolenie na budowę!



    Czy coś więcej trzeba dodać....?