dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. osuszacz powietrza

    POLECAM!
    przy wylewce posadzki, tynkach i wilgoci w pomieszczeniach: osuszacz powietrza.
    u nas dziala bardzo dobrze. mimo, ze jest maly, usuwam kazdego dnia okolo 5 litrów wody. dzieki niemu powietrze w garazu jest bardziej suche niz na zewnatrz. posadzka schnie bardzo ladnie

    gdyby byly mrozy podlaczylabym jeszcze grzejnik.

    zdjecia na blogu

    http://budowagryfice.blogspot.com/
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż, osuszacz powietrza, posadzka, tynki, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Pprzydomowa przepompownia sciekow

    Witam. Czy przydomowa przepompownie ścieków może zainstalować mój majster a nie firma ktora produkuje te przepompownie. I czy mogę doprowadzić przepompownie przed budowa domu n. I czy firma tez montuje skrzynkę elektryczna do przepompowni czy może znajomy elektryk zamontować ja
  3. Przenosimy dziennik na forum!

    - 13-11-2015 - 09:13 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))
    Zapraszam do odwiedzenia dziennika dzień po dniu - można tam jednocześnie zamieszczać komentarze

    Adres w stopce (już poprawiony)

    Oraz poniżej:

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?240996

  4. Koniec SSO, hydraulika i porządki w trakcie 09.10.2015-10.11.2015

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Jakoś tak 09 października zakończyliśmy SSO... ścianki działowe na górze pięknie wymurowane:
    Tutaj Master Sypialnia z małą łazienką...



    Korytarz, który będzie również pełnił funkcję biblioteczki i czytelni w jednym...



    Pokój nad garażem,
    ...
  5. Drzwi wewnętrzne

    Ostatnie półtora tygodnia na budowie było bardzo intensywne. Była też kolejna wizyta forumowicza budującego Otwartego. Pozdrawiamy Marcinesku z całą rodziną. Marcin jest na razie rekordzistą jeśli chodzi o odległość przebytą, by zobaczyć dom. 450 km w jedną stronę. Dowiedzieliśmy się, że podobno na zdjęciach wygląda to wszystko inaczej niż w rzeczywistości

    10 dni temu wypisałem co miało być zrobione w domu i przyszedł czas na rozliczenie tych punktów. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drzwi bezprzylgowe, drzwi wewnętrzne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum