dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Równanie z jedną (wielką!) niewiadomą

    Zaczęło się ogrodowanie. I to jest właśnie ta wielka niewiadoma, bo nie znamy się na tym kompetnie
    Ale od czego ma się forum! I przyjaciół...
    Dziś naszym największym przyjacielem był Pan Koparkowy i jego równanie.
    Nasz ogród nie wygląda już, jak po uderzeniu granatu. Jest nieco luźniej Tzn ziemia stała się luźniejsza i podąża w kierunkach, w które sobie wyobraziliśmy ją popchnąć.
    A zatem, na szybcika, mały biforek i afterek:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0085p.jpg
Wyświetleń:	402
Rozmiar:	99,5 KB
ID:	313914Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0104.jpg
Wyświetleń:	406
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	313915 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: równanie terenu, skarpa, trawy ozdobne, www.ekomet.org Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Praca wre!

    Dziś na budowie było jak w ulu. Od rana panowie z koparką przygotowywali wykop wokół domu pod odprowadzenie wody z rynien oraz bednarkę. Działka wygląda jak po działaniach wojennych. Jutro mają kontynuować prace, podobno nawet je skończyć (nie wiem, w jaki to niby sposób, skoro bednarka jest... w garażu sąsiada ;)

    O 10 przyjechał pan od układania płytek i pani architekt powyjaśniać sobie szczegóły. Prawie dwie godziny wyjaśniali. Dobrze, że jest ktoś, kto takie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bednarka, bizi bizi, odwodnienie, płytki, wyrównywanie terenu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. r5

    Jeszcze muszę się pochwalić, że udało mi się dziś obejrzeć ten domek już wybudowany i w trakcie wykańczania wnętrz. a to zasługa miłego pana który oprowadził mnie po domu córki. Zakochałam si. w tym domku jeszcze bardziej. Zmiany które z mężem wprowadzamy są jak najbardziej trafne. Chociaż oglądany dom miał tak pięknie pomalowaną elewację, że się zastanawiam nad naszym wyborem elewacji z cegły klinkierowej. Ale mój mąż jest uparty i chce klinkier. Zastanawia ...
  4. Rodo 5

    Udało mi się dziś wyrwać z domu a wszystko zawdzięczam złej pogodzie, więc nieraz jest potrzebna i taka. Byłam u architekta z projektem, mapkami i zmianami. Za wszystko policzył nam 4500 zł. Czy dużo? Nie wiem, najtaniej ze wszystkich. Ale będziemy musieli czekać ok 4 miesiące aż dostaniemy pozwolenie. Ma wszystke dokumenty załatwiać w naszym imieniu, również wniosek o pozwolenie na budowę. Bo jakbym chciała liczczyć na złą pogodę żeby się wyrwać z domu aby pozałatwiać ...
  5. okna

    Budowę mamy prawie zamkniętą,prawie bo nie ma jeszcze bramy garażowej,no i te oryginalne drzwi zrobione przez szwagra do antywłamaniowych nie należą ..ale kłódeczka jest,od środka też można się zamknąć no i już nie wieje!Okna oknoplast złoty dąb,dwu szybowe,niski próg w oknie tarasowym,cena 8400 zł





    ...