dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wnętrza, wnętrza

    Projekt wnętrz powstawał pod dość specyficzne założenia. Oczywiście podstawą jest prawidłowe rozplanowanie funkcji poszczególnych pomieszczeń i oświetlenia i zachowanie odpowiedniej estetyki. Ale poza tym ma być przede wszystkim prosto w sensie estetycznym i w sensie nie wywoływania pomysłami wnętrzarskimi trudności wykonawczych. Jestem amatorem jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz. Nie mam doświadczenia i bardzo łatwo mogę przekombinować. Jest mnóstwo prywatnych wnętrz, ...
  2. Podsumowanie 2014 i reaktywacja

    Miała być szybko druga część poprzedniego posta, ale się porobiło i końcówka roku zeszła na zupełnie czym innym, niż budowa domu. W rezultacie dokonania budowlane w 2014 r. obejmują wyłącznie przyłącza prądu i gazu oraz zrobiony I etap instalacji wod/kan/gaz/co. Zrobiłem też sobie projekt oświetlenia i ogólnie rozwiązałem większość problemów "wnętrzarskich", jakie mi ten dom sprawiał, ale to ciężko zaliczyć do prac budowlanych.

    Jeżeli chodzi ...
  3. Przestrzegam przed zakupem Struktonitu od Firmy EURONIT z Olkusza

    W 2001 roku zostal położony dach dachówką typu struktonit zakupioną od Firmy Euronit spolka z o.o . z Olkusza .Przebieg ukladania dachu nadzorował regionalny pracownik Euronitu Pan Rafał Z. Z informacji uzyskanej od Pana Rafala Z. Dach został wykonany wzorowo ponieważ budował go jeden z najlepszych dekarzy w Polsce. Karta gwarancyna na 30 lat podpisal sie Dyrektor Zarzadzajacy Pan Wim Messiaen. W zeszłym roku przy naprawie okien dachowych dekarz zauważył pajaczki i łuszczenie wiekszości ...
  4. link do dziennika

  5. i osiągnięty SSZ

    i się udało
    kolejny etap osiągnięty...zaskakująco miłe uczucie, szczególnie że to pierwszy etap robiony beze mnie(tata pewnie się cieszy)
    około 10stycznia zamówiliśmy okna, ze szprosami(mąż chciał a więc niech ma) 3szybowe z ramą 7(chyba) komorową za jedyne...10tys zł...no ale cóż to jest to co zostanie na zawsze więc było można wziąć tańsze ale tui akurat nie o cenę chodziło.
    zamówiliśmy również drzwi ale wstawimy gdy skończą się prace demolka ...