dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pierwsze boje

    Witam serdecznie,

    Chciałbym podzielić się postępami budowy naszego wymarzonego domku, który budować będziemy we Wrocławiu. Aktualnie jesteśmy na etapie oczekiwania na pozwolenie na budowę, więc jak wszystko dobrze pójdzie za 2-3 miesiące można będzie wbić pierwszą łopatę.

    Poszukiwanie działki rozpoczęliśmy 2 lata temu, najpierw najbardziej rozważając kupno czegoś pod miastem (cena). Jednak długie i burzliwe dysputy doprowadziły nas do wniosku, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w aksamitach 3, działka, projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Poszukiwania

    Jesteśmy właśnie na etapie szukanie elektryka. I bramy garażowej
  3. Dachówka

  4. FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA OD PODSTAW:budowa domów drewnianych,dachy,ciesiel stwo

    [QUOTE=Od Podstaw;6736536]FIRMA Z 15 LETNIM STAŻEM NA RYNKU USŁUG BUDOWLANYCH OFERUJE SWOJE USŁUGI W CENACH ATRAKCYJNYCH DLA KAŻDEGO KLIENTA,FACHOWE DORADZTWO I WYKONANIE KOSZTORYSU MATERIAŁU WEDŁUG POTRZEB KLIENTA.PODCZAS WIELU LAT PRACY WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z FIRMAMI DEWELOPERSKIMI,DUŻYMI PRZEDSIĘBIORCAMI I WIELOMA KLIENTAMI INDYWIDUALNYMI.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. CENA 17 ZŁ METR KWADRATOWY WIĘŹBY DACHOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nasze doświadczenie wsparte jest dobrym wyposażeniem ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ciesielstwo, dachy, dekarstwo, domy drewniane Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Zabudowa poddasza

    Szczęśliwie przed jesiennymi ulewami izolacja balkonów została ukończona.
    Prace z zewnątrz budynku przeniosły się do jego środka.
    Po pianowaniu poddasza postanowiłem zwiększyć grubość izolacji o 15 cm na skosach i pod stropikiem jętkowym ułożona została wełna w dwóch warstwach 2*18 cm (w obu przypadkach Super-mata). Zanim to zrobiłem upewniłem się czy aby łączenie pianki OK nie okaże się zgubne dla poddasza. O pomoc w obliczeniu punktu rosy zwróciłem się ...

    Updated 30-11-2018 at 12:52 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, isover, knauf, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.