dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. elewacja w trakcie 2

    Dziś mogę się pochwalić już docelowymi kolorami:

    Chyba nie wpasowaliśmy się w zestawienia sąsiadów


    I w szerszym ujęciu:

    Updated 16-10-2014 at 17:25 by robert skitek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wizualizacje naszej stodły

    http://zapodaj.net/e28f6bb6b7316.jpg.html

    Na elewacji i dachu deski bielone kładzione na zakład, deski tarasowe również bielone (w załączniku zdjęcie), stolarka okienna grafitowa.

    Taka oto propozycja. Co myślicie? Ma ktoś doświadczenie w dbaniu o taka elewacje? Koszta, koszta?

    Z góry dzięki za opinie
  3. Pierwszy wpis. Witam wszystkich.

    Nie mam wprawy w pisaniu, więc z góry przepraszam za chaotyczność wypowiedzi

    Dziennik budowy postanowiłam założyć ze względu na specyfikę budowy i to, że jak zaczynałam nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.
    Mieszkam w okolicach Szczecina, a miejsce na nasz wymarzony dom znaleźlismy po zachodniej stronie granicy, niedaleko bo z miejsca w którym teraz mieszkamy na działkę mamy ok 15 minut drogi, no ale to juz nie ta strona granicy i tu się wszystko zaczyna ...
  4. Jak IRYS powstawał cz.49.

    Witajcie, witajcie!
    Dziś kilka pomysłów, które pomogły na budowie.
    1. Przyklejanie taśmy 2-stronnej do profili stojąc na drabinie, to mała akrobacja. W jednej ręce taśma, w drugiej nożyczki, trzeciej ręki nie ma żeby się przytrzymać. Rozwijanie i obcinanie taśmy można sobie ułatwić nakładając rolkę na drabinę:



    2. Jak wciągnąć płytę OSB 22mm na piętro? To dla tych, którzy mają wiązary. ...
  5. Co z kuchnią?