dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Drzwi wewnętrzne-dół.

    Drzwi wewnętrzne po wielu namysłach i obejrzeniu kilku wystawek zdecydowaliśmy się zamówić u tego samego producenta, co zewnętrzne i garażowe. Mieliśmy już nawet w planach zakup surowych drzwi sosnowych w markecie budowlanym i sami je malować (zależało nam na tym, żeby były drewniane) ale, że ich ilość jest niemała, a czasu brak i nie wiadomo, jak by to wyszło, zdecydowaliśmy się na drzwi gotowe. Są to drzwi o klasycznym wzorze z szybkami-kwadracikami w kolorze rudobrązowym, ...
  2. Pomalowane pokoje na górze.

    A oto kilka fotek pomalowanych na górze pokoików: córki, synka i nasza sypialnia.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07923.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	252948Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07924.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	37,6 KB
ID:	252949Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07925.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	30,8 KB
ID:	252950
  3. Pelikan 6 lat później

    Witam, nie było mnie tu 6 lat. Ale mój Pelikan stoi i pięknieje. Z roku na rok coś się zmienia, dokłada, poprawia, udoskonala. Jednym słowem dom to wieczna skarbonka ale każdy z nas to kocha.
    Po tym czasie mogę rzec jedno... nadal jestem bardzo zadowolona ze swojego domu. Jeśli bym mogła coś poprawić to byłyby to szczegóły, wręcz kosmetyka. Dom jest przytulny i funkcjonalny. A przede wszystkim idzie w nim szybko posprzątać!!! Dla mnie to bardzo istotna sprawa.
    Nie ...
  4. Labirynt

    Instalatorzy się spisali! Wnętrze domu przypomina labirynt, położone ogrzewanie podłogowe:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03963.jpg
Wyświetleń:	467
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	252852Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03967.jpg
Wyświetleń:	447
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	252853Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03966_2.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	73,2 KB
ID:	252854

    a na następnym zdjęciu mamy centrum dowodzenia tym całym labiryntem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03961_2.jpg
Wyświetleń:	413
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	252855

    Updated 04-04-2014 at 07:44 by ditomasso

    Tagi - katalog słów kluczowych: instalacje, ogrzewanie podłogowe, pianka montażowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. jaki tu spokój.....

    Wiosnę widać nie tylko za oknem, ale również tu- na forum Prace ruszyły z kopyta, nowe domy się budują... a nasz? hmmm.... na razie bez zmian. W połowie miesiąca ruszamy, nie mogę się doczekać kiedy i my dołączymy do aktywnie budujących!
    Tymczasem byliśmy dzisiaj całą naszą trójką na działce... na razie jest spokojnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20140403_010.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	252778
    tutaj widok od strony zachodniej-taras i po prawej wejście do piwnicy
    następnym razem będzie relacja z budowy