dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Na razie pusto, ale...

    korzystając z pogody odwiedziliśmy naszą działeczkę i udało mi się zrobić zdjęcia naszego miejsca na ziemi
    Garaż stoi, w środku prąd więc możemy w końcu zacząć działać. Z geodetą jesteśmy wstępnie umówieni na 2 tydzień marca, jeśli uda nam się poprzesuwać parę spraw to może uda nam się wytyczyć dom jeszcze w tym nadchodzącym.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0015.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	245783 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0016.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	245784
  2. Problem

    Witam.I już mam pierwszy problem z rozpoczęciem budowy zaczynamy koniec kwietnia w grę wchodzi nawet maj....Kurczę a miało być wczesną wiosną.Mam nadzieję że to pierwsza i jedyna przeszkoda z rozpoczęciem prac budowlanych.
  3. Ważność dokumentów

    Chciałabym zacząć już kompletować dokumenty/pozwolenia, które są potrzebne do pozwolenia na budowę.
    Czytam tak o tych dokumentach i terminach ważności ale co artykuł/wypowiedź to udzielane są sprzeczne informację.

    Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, które dokumenty mogę spokojnie już załatwiać bo nie mają żadnego terminu ważności a z którymi najlepiej poczekać na sam koniec?


    Nie chce czekać bezczynnie na projekt i dopiero potem je załatwiać bo w kwietniu powiększy ...
  4. Kominek

  5. Update cz2.

    A to najnowsze zdjęcia: min łazienka przy supialni, toaleta na dole (wciáż w powijakach) i wejście. Na parterze położyliśmy wykładzinę remontowá, wiéc się tak nie kurzy i jest jakby milej...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	428
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	245590   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	467
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	245592   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	245594   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	405
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	245595