dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Przepraszam, że na prywatne wiadomości odpisuję z takim opóźnieniem.Obiecuję zaglądać na FM co najmniej raz w tygodniu.
    Szczerze przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy,że ktokolwiek jeszcze czyta mój dziennik i może mieć pytania.
    Zawsze chętnie odpowiem.

    Jeszcze raz przepraszam
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Przepraszam, że na prywatne wiadomości odpisuję z takim opóźnieniem.Obiecuję zaglądać na FM co najmniej raz w tygodniu.
    Szczerze przyznam, że nie zdawałam sobie sprawy,że ktokolwiek jeszcze czyta mój dziennik i może mieć pytania.
    Zawsze chętnie odpowiem.

    Jeszcze raz przepraszam [/QUOTE]
  3. Ścianki działowe- kolejna odsłona

    - 13-02-2014 - 20:03 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    13 lutego 2014 r.
    Prace przy wznoszeniu ścianek działowych posuwają się niespiesznie. Pan D. pracuje teraz na innej budowie i u Śmigalskich pojawia się w tzw. doskoku.
    Coraz łatwiej wyobrazić można sobie zarys przyszłych pomieszczeń.
    Widok na małą toaletę i łazienkę , w rogu maleńki pokoik tzw. gościnny.



    Końcowa ...

    Updated 13-02-2014 at 20:08 by śmig_śmigalska

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. W oczekiwaniu na pozwolenie

    Projekt budowlany został zgłoszony w urzędzie i należy trochę poczekać bo u nas wszystko trwwwwaaaaaaa.... Po miesiącu idę bo miało być szybciutko, nikt nic nie wie to do pokoju naczelnika a tam zamknięte to pytam a on na L-4. Odczekałem kolejny miesiąc i dzwonie do niego bo dostałem prywatny numer to nie odbiera. Drogą formalną to trzeba jeszcze czekać, to czekam i czekam i dzwonie i dzwonie mija kolejny miesiąc to idę i dowiaduje się że wspaniały naczelnik już tu nie pracuje ...
  5. Trudne złego początki.

    Z formalnościami zmagamy się od lipca 2013.

    - w październiku założono nam skrzynkę na prąd, licznika póki co brak, będzie w marcu

    - zmagamy się z podłączeniem wody, aktualnie czekamy na projekt przyłącza, w następnej kolejności czeka nas przewiert pod drogą, który musimy wykonać we własnym zakresie

    - pozwolenie dostaliśmy 30.12.13 także nie załapaliśmy się na odliczenie Vatu

    - teraz właściwie czekamy tylko na dobrą ...