dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kolejne zmiany w projekcie ;)

    Mamy już wszystkie warunki przyłączeniowe więc odwiedziliśmy dziś Panią architekt Przy okazji wprowadziliśmy kolejne niewielkie zmiany w projekcie nad którymi dość długo się zastanawiałam ale w końcu się zdecydowałam a mianowicie:
    - zamiast półokrągłego balkonika w sypialni będzie prostokątny
    - zrezygnowaliśmy też z okna łukowego (Nasz domek będzie schowany za domem rodziców wiec aż tak bardzo mi nie zależny na wyglądzie zewnętrznym)
    - drugi ...
  2. projekt wn?trz

    Dawno nie pisałam, więc pora uzupełnić dziennik budowy.
    Obecnie kończymy dach. Zima zaskoczyła budowlańców i zostały nam do zakończenia ścianki działowe i dach na łączniku dwóch części budynku. Ścianki już zostały zakończone, a dziś skończyliśmy dach na łączniku (najprawdopodobniej - jutro mąż jedzie na budowę i się przekona). Zamówiliśmy okna dachowe, ale ich montaż przesuwamy na później, jak się trochę ociepli. Zdjęcia z budowy wrzucę jutro. A dzisiaj ...

    Updated 01-02-2011 at 09:36 by kasjot

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Jak IRYS powstawał cz.5

    Układam ocieplenie fundamentu

    Układanie drenażu, rura z włókniną . Nie kopałem głęboko, bo fundament będzie dopiero przysypany ziemią

    I styropian 8cm na całości, ponoć dają 5cm

    I przyszła zima , ale to jeszcze nie koniec

    Jadą wiązary na dach ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: irys cz.5 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

    - 31-01-2011 - 19:03 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    31 stycznia 2011
    Powoli zaczyna się krystalizować sprawa przyłącza wodnego. Nie można go zrobić podłączając się do rury sąsiada. Rura, do której on się podpiął ma za małą średnicę i nie będzie w stanie obsłużyć kolejnego domku.
    Śmig obudził w sobie duszę społecznika i postanowił zorganizować spotkanie przyszłych sasiadów w celu obgadania sprawy dostarczania wody na nasze działki. Odległość do najbliższego (wskazanego na cud mapkach wodociągów) ...

    Updated 31-01-2011 at 19:16 by śmig_śmigalska

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Nast?pny etap

    Wybraliśmy projekt Bingo z garażem z pracowni Krajobrazy. Mamy decyzję o warunkach, mapki i załatwiamy projekty przyłączy aby uzyskać pozwolenie na budowę. Mamy kierownika budowy.
    Chcielibyśmy w tym roku ogrodzić działkę i zalać fundamenty.
Strona 1 z 63