dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. zebrane w jedno miejsce obecne widoczki z tarasu

    Z tarasu patrząc w prawo (czyli u mnie na zachód)


    Z tarasu stojąc raczej na jego początku, patrząc wprost (czyli u mnie na południe)


    Z okien widokowych w jadalni (zaraz obok tarasu) patrząc na południe
    ...
  2. Prawie koniec sezonu

    Zbliża się koniec sezonu budowlanego. Dach prawie skończony. Zakres robót z naszym wykonawcą SS też. Lista poprawek do końcowego odbioru i ostatniej płatności liczy 30 pozycji. Większość to drobiazgi, ale dopilnować trzeba wszystkiego.
    Okna połaciowe zdemontowane na zimę i zabezpieczone. Przedwczoraj porządkowaliśmy teren budowy zbierając gruz, złom i resztki drewna. W umowie wykonawca ma posprzątać, ale nie wytrzymałam nerwowo i zabrałam się za to. Dziś miała być ...
  3. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

    - 31-10-2011 - 18:41 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    31 października 2011r.
    ufff... To był bardzo pracowity dzień. Organizm Śmigalskiej nie przyjął do wiadomości zmiany czasu na zimowy. Już od 5.30 nosilo ją po mieszkaniu Z aktywnością trzeba było poczekać do 8.
    Po konsulatacjach na placu budowy zapadła decyzja, ze poziom "0" zostanie oznaczony po wymurowaniu bloczków na wysokość zaplanowaną w projekcie, czyli na 93 cm. Gdyby okazało się, że jest za nisko (największe obawy dotyczą garażu), wtedy podwyższy ...
  4. Mąż buduje rodzinka kibicuje

    ZACZYNAMY
    Naczytałam się tylu dzienników, że też postanowiłam założyć swój.
    Pozwolę sobie przedstawić rodzinkę inwestora .Żona Aneta ,syn Antoś 9 lat i córcia Hania 5 lat.
    Działka kupiona nieopodal naszego miasteczka [5 minut samochodem] już dwa lata temu. Do tej pory rósł sobie na niej lasek,ale inwestor już doprowadził ją do ładu.Działka jest w kształcie prostokąta 20metrów na 40 metrów.Niecałe 900 metrów. Stanie na niej parterówka z garażem.
  5. Rozliczenie z PRL'em - czyli remont 63m mieszkania, z 4 pokojów na 3

    Przygotowuję się do przeprowadzenia pełnego remontu mieszkania z rynku wtórnego. Mieszkanie ma 63m2, jest 4 pokojowe, 3/11p w bloku. Pomimo sporego metrażu jest dosyć ciasne. Mieszkanie ostatni remont przechodziło pewnie jakieś 20 lat temu, kiedy to zamiłowaniem cieszyła się boazeria.

    Poniżej plan aktualny mieszkania (nie uwzględnia zabudowy w postaci licznych szafek, pawlaczy itp)


    A to Nasza koncepcja ...

    Updated 01-11-2011 at 18:52 by d16z9majdan

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 81