dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - Jankowickie Rondo

    Na budowie dwa następne pomieszczenia już zabudowane regipsem tj. pokój i łazienka dzieci . Zdjęć niestety nie zrobiłem. W sobotę zamówiłem wkład kominka.
    Oto mój projekt kominka :



    Od poniedziałku zaczynamy kłaść glazurę w kotłowni.
  2. Emanuela II - kolejna ale jedyna

    I zaczęło się...
    To chyba dobry moment aby zacząć dziennik.


    Ciężko nam znaleźć w okolicach Łodzi "podwójną" Emanuelkę.
    Wiemy o jednej czy dwóch pojedynczych. Dzięki forumowiczom mogliśmy jednak obejrzeć kilka na żywo więc decyzja o budowie zapadła a tu na pewno rozwiniemy ten temat!

    Cieszymy się więc na myśl o przyszłym wspólnym gniazdku mimo całej pracy i pewnie mnóstwa sił oraz czasu jaki przyjdzie nam w to włożyć! ...
  3. Szaro i minimalistycznie

    A propos prądu to już jestem w mniejszym szoku - dzwoni do mnie w piątek gość (najwyraźniej pracownik tego co z nim rozmawiałam wcześniej) że chce się umówić. Już nie wspominam, że miał się umawiać na czwartek albo na piątek, a dopiero w piątek dzwoni.
    No to mu mówię że mogę w poniedziałek albo w piątek, bo przez resztę tygodnia jestem poza krajem. To ten marudzi że wolałby w środę....
    W jakich godzinach? No kończę pracę o 18, to wtedy ciemno, ale mogę ...
  4. NJerzy buduje sobie klocek.

    Prawie skończona oczyszczalnia. W trzeciej komorze zainstalowana pompa, uruchamiana pływakiem, sama utrzymuje poziom ścieków. Wypompowuje nadwyżkę do ostatniego stopnia - hydroponicznego. Pozostało tam jeszcze zamontować pompkę-fontannę, prąd już doprowadzony. Przy okazji "zrobiło się" doprowadzenie prądu do ogrodu i wody do podlewania też.
    Powalczyłem nieco z bramą garażową - a właściwie jest to roleta. Wszystko fajnie, tylko - jak przewidywałem - do ocieplonych ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Dalsze prace przy podłogach i nie tylko :):)

    W kuchni są już płytki :):) ok glazura :):)



    do kuchni przyjechał piekarnik i kuchenka, a do salonu żyrandole :):):),



    zamontowany został odkurzacz, tylko niestety gniazda jakaś wadliwa seria wszystkie do wymiany, strasznie szumią czyli puszczają powietrze ...
Strona 1 z 437