dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Jak można się domyśleć radość z kuchni nie tak duża jak być powinna. Czas nie ten, okoliczności nie te.
    Dziś byłam na pogrzebie, więc nastrój niespecjalny.
    Światło nie to , aparat nie ten, zdrowie nie to :). I nie widać, że to kolor czerwone Ferrari - uwierzcie, tak jest.


    Kuchnia PRAWIE gotowa. Nawet nie chce mi się opowiadać. Generalnie jedna szafka przyszła w wymiarze 46 zamiast 50. Oczywiście podstawa pod kosze na śmieci i same koszty ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Te?ciowej Dedykuj? :)

    Jak można się domyśleć radość z kuchni nie tak duża jak być powinna. Czas nie ten, okoliczności nie te.
    Dziś byłam na pogrzebie, więc nastrój niespecjalny.
    Światło nie to , aparat nie ten, zdrowie nie to :). I nie widać, że to kolor czerwone Ferrari - uwierzcie, tak jest.


    Kuchnia PRAWIE gotowa. Nawet nie chce mi się opowiadać. Generalnie jedna szafka przyszła w wymiarze 46 zamiast 50. Oczywiście podstawa pod kosze na śmieci i same koszty ...
  3. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 30-11-2009 - 23:07 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Ciężko mi to pisać ale od wczorajszego wieczoru nie ma naszego Teosia :cry: Został wypuszczony przez małża, jak zwykle na wieczór i od tego czasu się nie pokazał :(
    Młoda wyje, mnie się aż nie chce myśleć co będzie jutro.
    Jak na złość nasza ciotka, mieszkająca piętro pod nami zapytała zrozpaczoną Młodą czy ma zdjęcie Teodora na pamiątkę? Czym jak można się domyśleć wywołała lawinę rozpaczy :cry:
    Kurcze jestem wściekła i smutna!
    Teodoro nie rób nam tego na święta ...
  4. Dom Nowoczesny - czyli nasza wizja, nasze marzenia (2+3)

    Cytat Napisał zabina
    Ja tez przyszlam sie przywitac:) Jak tak dobrze poszlo z dziennikiem to moze i komentarze beda:)
    Będą, będą, a właściwie już są :lol: Zapraszam w przyszłości - wszelkie uwagi, pytania i podpowiedzi, a także konstruktywna krytyka - mile widziane :roll:
  5. Historia pewnego faworyta :) C183b

    Pniemy się do góry :) Zmieniliśm rozmiary okien i tak okno nr1 ma otwór na szerokość 3565mm, okno nr2 ma szerokość 2683mm. Na tej scianie gdzie jest okno nr 2 zrezygnowaliśmy z drugiego dużego okna tarasowego które jest w projekcie, poszerzając te które zostawiliśmy.

    No cóz przód też bedzie inny, okno kuchenne zmniejszone i ma szerokość 1800mm a nie jak w projekci ...
Strona 1 z 508