dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    30.11.2004
    Od dzisiaj działa elektryk. Panowie weszli we trzech i mają skończyć w ok. 10 dni, ale mogą zrobić sobie jednodniowe przerwy na wykańczanie poprzedniej roboty. Razem wszystkich punktów będzie ok. 215 (oświetlenie, kontakty, TV, komputer, głośniki, domofon, regulatory pieca, ogrzewanie podłogowe). Cena ustalona 25 zł za każdy punkt plus materiały - wyjdzie coś ok 10 tys.
    Jutro również zaczyna się instalacja przewodów do wentylacji mechanicznej i zamówiona ...
  2. Dziennik Hanuli

    Ha Ha Ha bardzo śmieszne, właśnie dzisiaj odebrałam mapkę geodezyjną swojej ukochanej działeczki. W związku z tym musiałam wyskoczyć z 350 złociszy i to właśnie teraz kiedy zbieram każdy grosz na I wpłatę do TBSu. No ale nic. Toż to miłość mojego życia - ta działka i ten w-przyszłości-na-razie-w-marzeniach domek.
    I tym sposobem znowu zrobiłam wpis do mojego dziennika niebudowy :wink:
    PS: Ludzie przyjedźcie do jednego zamku na końcu świata na święta (to dostanę premię :lol: ).
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Do zrobienia na szaro pozostała jeszcze część przed wejściem, dom zdecydowanie korzystniej wyglądał na biało. I tak wiemy już że żadnych ciemnych barw na elewacji u nas nie będzie. Pokój AGD lada moment będzie skończony. Pan Płytka pracuje w znacznym stresie, wyszukałam trzy końcówki serii dwie na ściany i jedna na podłogę, musi kombinować tak żeby starczyło bo dokupić nie można. :P Hm okazało się że jeden karton płytek ma inny odcień niż pozostałe...wymieszane ...
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    29.11.2004 W sobotę i w poniedziałek na budowie działali głownie ociepleniowcy. Wełnę widać już na każdej ścianie, a garażowa została oklejona całkowicie - co pozwoliło dziś ją osiatkować. Jutro dalej będzie klejona wełna, niestety coraz bliżej do jej wyczerpania (150m2). Zamówione dodatkowe 50m2 jedzie do nas „praktycznie się nie poruszając”. Dziś rozmawiałem z przedstawicielem Rockwool'a i mowa jest o transporcie pod koniec tygodnia. Jeśli byłby to czwartek ...
  5. Dziennik Aggi

    Jeden Pan umówił się ze mną na widzenie. Pan reprezentował firmę, która współpracuje z ZE w zakresie czegoś tam. Jeden Pan był miły, więc zapoznałam go z moim projektem, podarowałam mu też jedną mapkę geodezyjną żeby się nie trudził, a ja mam dużo egzemplarzy.

    Jeden Pan wyjawia mi, że oto ZE przystępuje do realizacji obiecanego podłączenia mojej bezsensownej posiadłości. W związku z czym, on mnie zapytowuje, czy ja się zgodzę żeby sobie ZE postawił ...
Strona 1 z 49