dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ekipa do zabezpieczenia dachu

    Zatrudniona. Mają działać od jutra. Mam nadzieję, że lekki deszczyk jaki dzisiaj spadł nie spowoduje zimą jakiś ogromnych problemów...

    Mąż po kilku godzinach na budowie - rozchorował się. Wniosek: budowa działa na niego chorobotwórczo .
  2. partacze

    Cytat Napisał kodi_gdynia
    Hej ludzie z Trójmiasta i okolic. Nie róbcie mi tego. Czy naprawdę nie znajdzie sie kilka osób z okolicy chętnych wymienić doświadczenia.
    Zobaczcie jak imponująco wygląda grupa wrocławska.
    Pozdrawiam

    Witam. Jestem nowa.
    Mam pytanie. czy do wymiany doświadczeń możemy dołączyć naszych partaczy z pomorskiego i ostrzegać innych , aby nie mieli klopotów.
    Lepiej uczyć sie na błędach innych niz własnych .To zdecydowanie mniej kosztuje.
    Tagi - katalog słów kluczowych: pomorscy partacze Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Okna, okna, okna, okna....

    Na początku byłam przerażona wyborem okien, tyle firm, tyle parametrów, tyle kolorów
    Ale jak to zwykle bywa po kilku wycieczkach do różnych firm i kilkutygodniowym "trawieniu" informacji wiem czego chcę
    Mało tego jestem szczęśliwa z myślą że będę miała takie piękne okna i nie mogę się ich doczekać
    Zdecydowaliśmy się na okna z Oknoplastu, profil RubinPlus (pięciokomorowy, dwuszybowy) w kolorze o tajemniczej nazwie Winchester
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	winchester_.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	5,4 KB
ID:	87959 ...
  4. Kilka fotek - stan na dziś

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.JPG
Wyświetleń:	1225
Rozmiar:	24,3 KB
ID:	87914
    kuchnia czekająca na mebelki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tv.JPG
Wyświetleń:	1224
Rozmiar:	22,1 KB
ID:	87913
    zabudowa światełek nad tv wykonana przez męża

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	skos.JPG
Wyświetleń:	1221
Rozmiar:	22,3 KB
ID:	87916
    zabudowa dziury w schodach (prowizoryczna, bo tymczasowa)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wiatrołap2.JPG
Wyświetleń:	1233
Rozmiar:	36,9 KB
ID:	87915
    kolorek w wiatrołapie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wiatrołap.JPG
Wyświetleń:	1233
Rozmiar:	33,9 KB
ID:	87917
  5. ...

    Problem mamy ze stołem do jadalni. W tej chwili wszystkie firmy zamówienia realizują już po nowym roku. Więc wychodzi na to, że początkowo stołu mieć nie będziemy… tak samo z resztą jak kanapy do salony. Zamówiona przez nas Bega z BRW będzie również na początku przyszłego roku. Na szczęście meble don salonu przyszły w niedzielę
    Z dobrych wieści – kuchnia zacznie się składać pod koniec przyszłego tygodnia. Ciekawa jestem jaki będzie efekt końcowy.

    Co więcej? Hmmm… Mąż ...
Strona 1 z 93