dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Pomimo posiadania "cyfraka" coś ostatnio zawalam z zamieszczaniem nowych zdjęć. Dzisiaj trochę nadrabiam.

    Na początek jeszcze z historii podłączania nas do "mokrych" mediów: wykop pod rurę wodociągową



    Po wykonaniu wykopu przyjechali państwo z wodociągów, założyli to niebieskie "ustrojstwo", pokręcili trochę jakąś grzechotką i zaczęła płynąć ...
  2. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    2 palety do dla mojej ekipy kilka godzin pracy, na szczęście później mieli trochę zabawy z układaniem pod ścianami pustaków stropowych - przyjechał cały skład - 10 palet czyli aż 600 sztuk. Do końca dnia całość została rozniesiona pod ściany, tak by dzisiaj było miejsce na następne palety. Nie ma nawet tak dużo odpadów jak się spodziewałem po pierwszych 2 paletach w których znaleźliśmy 6 popękanych pustaków. Z całej dostawy do wymiany tylko 12 sztuk się uzbierało ...
  3. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    No i mnie dopadła choroba grypopodobna. Po kościach łamie, poty wylewa na zmęczone czoło, goni bez znieczulenia.... taka z niej cholera.

    A tu dzisiaj ekipa "kanalarzy" zakończyła budowę przyłączy. MAMY SWOJĄ WODĘ!!! :D:D:D i przy okazji kanalizację. Dowiedziałem się także o kilku bzdurnych przepisach wodociągowych. Po pierwsze - wody nie przyłączą jak nie ma kanalizacji - czyli trzeba robić komplet od razu (przynajmniej na terenie miasta - tam gdzie ...
  4. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Ekipa od przyłącza jak obiecała, ze robotę zacznie tak słowa nie dotrzymała :-? . Mieli wejść w środę w ub. tygodniu i do piątku (3 dni roboty) miało być po temacie. Ale nie jest. W piątek pojawili się w końcu w większej grupie, udało im się uruchomić koparkę i dostać się do rury kanalizacyjnej.

    w końcu ruszyła budowa przyłącza



    Wykonanie wcinki do rury kanalizacyjnej i ...
  5. "Z motyką na słońce" - czyli koszyczek Rydzów

    Niezupełnie tak sobie wyobrażałem koniec miesiąca. Generalnie każdy dzień na budowie gdy nic się nie dzieje to dzień straszny i przytłaczający. Ale jest i światełko w tunelu - dzisiaj dojechały silikaty - całe 10 palet zostało odebrane przez 2 pracowników na budowie, więc jutro chłopaki będą mieli co robić - o ile oczywiście pogoda dopisze bo teraz leje jak diabli.

    Mury stoją (tzn. nie są murowane dalej) - za to zaczął się ruch z przyłączem. Wczoraj mieli ...
Strona 1 z 233